Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Araniza Fenerbahceli aliyormusunuz ?

Antu'ya girme zaten,yok mu sizde düzeyli bir paylaşım platformu ? ünifeb forum oldukça iyi bence,üniversite okuyorsan oraya üye olabilirsin.

12 numara var ama oraya da uye olamadim cok ciddiyim deneyin bi siteye uye olmak bu kadar zor mu olur ?

ayrica sorun olmaz diyen arkadaslara da tesekkurler

Cevap: Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Bende sana bir soru sormak istiyorum.

Neden aramıza katılmak ve/veya bir Galatasaray taraftarlarının paylaşım yaptığı forumda zaman geçirmek amacındasın ? Yani neden böyle birşey istiyorsun ?

Cevap: Araniza Fenerbahceli aliyormusunuz ?

laat dat maar voor mij, kzal zegge, dicht bij amsterdam :))

bu arada devrim arkadasimiz beni ihrac ettirmeye calisiyo sanirim :D

ok, zaandamdir neolcak baska.. of haarlem..

neyse iyi takilmalar sana, takim tercihini bidaha gozden gecir derim ben.. ilerde coluguna cocuguna yazik etme yani.. seni gectim gelecek nesili bank asyada uzme..

Geçen yıllarda bir arkadaş vardı,Fener yenip Galatasaray yenilince hemen foruma gelirdi,fener yenildiğinde ise uzun bir süre uğramazdı.O zaman epey sorun olmuştu.:)

ben inanmiyorum tabi bu benim kendi fikrim

neden fenerli buraya uye olmak ister diye sormus bi arkadas guzel soru ama cevabini bnde bilmiyorum :D

Bir cevap bekliyorum ben hala, ısrarla. Neden yani ? Ben ömrüm boyunca sizin forumunuza girme isteği hissetmedim. O yüzden merakımdan soruyorum. Biraz zorlasan şöyle. Neden böyle birşeye kalkıştın ?

Geçen yıllarda bir arkadaş vardı,Fener yenip Galatasaray yenilince hemen foruma gelirdi,fener yenildiğinde ise uzun bir süre uğramazdı.O zaman epey sorun olmuştu.:)

haha guzelmis benim arkadaslarimla bi sorun olmuyo misal diyorum gs bizi 10-0 yense bile vericek bi cevabim oluyo her zaman :D

Bir cevap bekliyorum ben hala, ısrarla. Neden yani ? Ben ömrüm boyunca sizin forumunuza girme isteği hissetmedim. O yüzden merakımdan soruyorum. Biraz zorlasan şöyle. Neden böyle birşeye kalkıştın ?

Ben hissetim valla,hatta GS yenince antuya girmek en büyük zevkim.:)

cunku icinde canlanmak isteyen bi Galatasaray aski var ondan Emrah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt