Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aranıza Fenerbahçeli Alıyor Musunuz?

Şahsen ben evimin kapısından içeri sokmam fenerlileri.O kadar nefret ederim o camiadan ve üyelerinden..

Hoşgeldin diyor,üzerinizdeki lekenin bir an önce temizlenmesini,rahatça insan içine çıkabilmenizi diliyorum..

Soruma hala cevap alamadım. İddianame okuyup da mı şike yapmadığınıza karar verdin yoksa Fenerbahçeli olmanın getirdiği bir sorun sebebiyle mi?

Talha sen olayı bilmiyosun galiba... Emniyet, savcı, cemaat, nato, UEFA, FIFA, hükümet hepsi birleşmiş aziz başkan'a komplo kurmuş. Hepsinin dediği yalan bi aziz başkanın dedikleri doğru.. :)

İddianame'den 10 sayfa okuduysa bu arkadaş ben hiç bir şey bilmiyorum.. :)

Şahsen ben evimin kapısından içeri sokmam fenerlileri.O kadar nefret ederim o camiadan ve üyelerinden..

Hoşgeldin diyor,üzerinizdeki lekenin bir an önce temizlenmesini,rahatça insan içine çıkabilmenizi diliyorum..

merak ettim etrafinda hic Fenerbahceli yok mu ? annen baban abin kardesin amcan dayin halan teyzen yakin bi arkadasin vs vs ?

Talha sen olayı bilmiyosun galiba... Emniyet, savcı, cemaat, nato, UEFA, FIFA, hükümet hepsi birleşmiş aziz başkan'a komplo kurmuş. Hepsinin dediği yalan bi aziz başkanın dedikleri doğru.. :)

İddianame'den 10 sayfa okuduysa bu arkadaş ben hiç bir şey bilmiyorum.. :)

Al benden de o kadar. Tanıdığım Fenerbahçe'lilerden biri bile iddianameyi okumamış. "İşim gücüm yok onu mu okuyacam?" diyor. Çok korkuyorlar çünkü şike yaptıklarını bilmekten.

merak ettim etrafinda hic Fenerbahceli yok mu ? annen baban abin kardesin amcan dayin halan teyzen yakin bi arkadasin vs vs ?

Hayır yok.

İşyerinde 3 arkadaş çalışırız.3'ü de Galatasaraylı.

Yakın akrabalarımda dahi fenerli yok.

Uzak akrabalarımda var bikaç tane.Onlarla da pek muhattap olmam zaten.

Alt komşum fenerli.Arada bana maç izlemeye gelmeye çalışır.Kapıya yazı asarım,fenerbahçeliler giremez diye.Yazıyı görür zili çalmadan geri gider.

Evimin abdestini bozamam.Kimse kusura bakmasın..

antuya uye olamamamin sebebi beni almamalari falan degil sadece uye olamadim ucretli mail falan istenildi nerden alincak bilmiyorum o yuzden ziyaretci takildim baya bi sure neyse diger konuya gelince yine dedigim gibi siz sordugunuz icin cevap veriyorum gerci asil cevabi aziz baskanimiz cikinca vermis olucaz yeterli sanirm bu kadar o yuzden smdi istediginiz kadar dalga gecin ben olsam bende dalga gecerdim ama baskanimiza guveniyoruz inaniyoruz :)

Unutmaki Melis müebbet yemedikçe her insan bir şekilde oradan çıkıyor. Oysaki ben cevabı başkanındna değil senden istemiştim. Özellikle bir bayan olarak o tarz konuşmalardan sonra hiç mi saygını yitirmedin o insana karşı ve insanlarla bu şekilde diyalog kuran bir insanın gönül verdiğin camianın başında olmasını nasıl hazmedebiliyorsun sorusu. Ben şahsen Galatasaray' ımızın başında böyle bir başkan bulsam değerlerimize aykırı hareket ediyor diye buradan basbas bağırıp tepkimi gösterirdim. Yoksa sizin değer kavrammınız daha mı farklı?

Sorudğum sorulara aslında cevap beklemiyorum senden. Asıl yapmak istediğim biraz beyin cimlastiği yaptırtmaktı sana. Olayları belki daha tarafsız şekilde düşünmeye sevkedebilirim diye sordum bu soruları. Mesela eşimde bir fenerbahçe taraftarı idi. Ben bu soruları sormaya başladıktan sonra ufaktan ufaktan düşünmeye başladı. Kendine ait değer yargılarını taraftarı olduğu takımın değer yargılarıyla uyuşturmaya çalıştı. Beceremeyince taraftar olmaktan vazgeçti. Bence sizlerde bu şekilde aynı şekilde yapmaya çalışın. Bunu becerebilirseniz tuttuğunuz takım için doğru olan şeyleri konuşmaya başlayabilirsiniz. Taraftarlıktan vazgeçmeniz gerekmez. Sadece akılcı bir şekilde düşünün yeter. :)

Al benden de o kadar. Tanıdığım Fenerbahçe'lilerden biri bile iddianameyi okumamış. "İşim gücüm yok onu mu okuyacam?" diyor. Çok korkuyorlar çünkü şike yaptıklarını bilmekten.

haci oylede ben indirdim dosyayi.. yalan olmasin 400-500 sayfayimi ne? bizle ilgili olsa galiba bende okumazdim.. haha okunmaz haci 400-500 sayfa... ha okumadanda kendi takimimi savunmam oda ayri bi tez konusu..

Unutmaki Melis müebbet yemedikçe her insan bir şekilde oradan çıkıyor. Oysaki ben cevabı başkanındna değil senden istemiştim. Özellikle bir bayan olarak o tarz konuşmalardan sonra hiç mi saygını yitirmedin o insana karşı ve insanlarla bu şekilde diyalog kuran bir insanın gönül verdiğin camianın başında olmasını nasıl hazmedebiliyorsun sorusu. Ben şahsen Galatasaray' ımızın başında böyle bir başkan bulsam değerlerimize aykırı hareket ediyor diye buradan basbas bağırıp tepkimi gösterirdim. Yoksa sizin değer kavrammınız daha mı farklı?

Sorudğum sorulara aslında cevap beklemiyorum senden. Asıl yapmak istediğim biraz beyin cimlastiği yaptırtmaktı sana. Olayları belki daha tarafsız şekilde düşünmeye sevkedebilirim diye sordum bu soruları. Mesela eşimde bir fenerbahçe taraftarı idi. Ben bu soruları sormaya başladıktan sonra ufaktan ufaktan düşünmeye başladı. Kendine ait değer yargılarını taraftarı olduğu takımın değer yargılarıyla uyuşturmaya çalıştı. Beceremeyince taraftar olmaktan vazgeçti. Bence sizlerde bu şekilde aynı şekilde yapmaya çalışın. Bunu becerebilirseniz tuttuğunuz takım için doğru olan şeyleri konuşmaya başlayabilirsiniz. Taraftarlıktan vazgeçmeniz gerekmez. Sadece akılcı bir şekilde düşünün yeter. :)

sagol ama gerek yok biz neyin ne oldugunu biliyoruz baska bi yerde sonuna kadar tartisirim ama buraya tartismak icin uye olmadim ben burda sabaha kadar yazsam ne fark edicem bu kadar kisi sen haklisin tamam diycek degil. inan cogu kisiye yazdim yazdim sildim (kufur veya baska bisey degil) ama savunmak icin gelmissin falan diycek bazi kisiler biliyorum o yuzden gerek yok, yoksa bizde neyin ne oldugunu cok iyi biliyoruz az cok takip ediyoruz.

Haci, Annem ve Babam fenerli.. kucuk erkek kardesim Galatasaray.. Kiz kardesim Galatasarayli.. Esim Fenerbahceli.. Kayinpeder Fenerli.. vs vs bu boyle uzar gider.. yani nefret etmem ama fazlada mac konusmam kayinpederle.. kalp kirmamak icin.. ister istemez fanatiklesiyor insan..

Güzel taktik, hemen güzel bir çerçeve yaptırıyorum.. :D

Ne zaman üzerindeki lekeyi temizlerler,

Biz bu naneyi yedik,

Başkan da kaçak elektrik kullanmaktan dolayı yatmıyor içerde derler,

cezamız neyse razıyız,bir karakterli taraftarız derler.

Ha bir de,sütçü saraçoğluna giden teknik heyetimizin kafalarını 1 kereliğine yarmazlar.

İşte o zaman belki muhattap olurum onlarla.

Yoksa imkansız..

Olympiakos - Panathinaikos bile onlardan daha değerlidir gözümde...

sagol ama gerek yok biz neyin ne oldugunu biliyoruz baska bi yerde sonuna kadar tartisirim ama buraya tartismak icin uye olmadim ben burda sabaha kadar yazsam ne fark edicem bu kadar kisi sen haklisin tamam diycek degil. inan cogu kisiye yazdim yazdim sildim (kufur veya baska bisey degil) ama savunmak icin gelmissin falan diycek bazi kisiler biliyorum o yuzden gerek yok, yoksa bizde neyin ne oldugunu cok iyi biliyoruz az cok takip ediyoruz.

senin bayan olduguna inanmiyorum panpa, liseli ergenler gibi konusuyorsun cunku..

Haci, Annem ve Babam fenerli.. kucuk erkek kardesim Galatasaray.. Kiz kardesim Galatasarayli.. Esim Fenerbahceli.. Kayinpeder Fenerli.. vs vs bu boyle uzar gider.. yani nefret etmem ama fazlada mac konusmam kayinpederle.. kalp kirmamak icin.. ister istemez fanatiklesiyor insan..

Valla ben şanslıyım :D

Ailemde fenerli olmadığı içinde binlerce şükrediyorum..

Benim hayatımda kurallar böyle işliyor.

Diğer arkadaşlara tabiki saygı duyarım...

senin bayan olduguna inanmiyorum panpa, liseli ergenler gibi konusuyorsun cunku..

inanma. inanmak zorunda degilsin, konu benim bayan olmam degil dimi ? sen beni erkek olarak gor, karsinda bi erkek var farzet ne olcak ? sorun degil benim icin

liseli ergenler gibi konusuyorsun panpa guzelmis

Ne zaman üzerindeki lekeyi temizlerler,

Biz bu naneyi yedik,

Başkan da kaçak elektrik kullanmaktan dolayı yatmıyor içerde derler,

cezamız neyse razıyız,bir karakterli taraftarız derler.

Ha bir de,sütçü saraçoğluna giden teknik heyetimizin kafalarını 1 kereliğine yarmazlar.

İşte o zaman belki muhattap olurum onlarla.

Yoksa imkansız..

Olympiakos - Panathinaikos bile onlardan daha değerlidir gözümde...

O zaman görünen o ki, belki cenazeni kıldıracak imam fenerli olursa anca orda muhatap olursun. Yoksa şu muhatap olma şartları asla gerçekleşmez.. Adamların kültürü zaten bu yazdıkların, bunlardan besleniyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt