Araplar ve Çinliler, Belhanda’nın Peşindeler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araplar ve Çinliler, Belhanda’nın Peşindeler!

10 milyon fazla abartı ama 4 civarına satabiliriz gibi geliyor sonuçta bu sefer Belhanda'da gitmemek için direnmez sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalmış o yüzden son bir iyi kontrat kapmak isteyecektir piyasası daha fazla düşmeden.

Bu herif gitmez. Bosuna kendinizi yirtmayin, ben bile kabullendim artik.

Sözlesmesini uzatmak gibi bir sacmalik yapadigimizi müddet seneye kurtulacagiz kendisinden.

Cinlerde 3 milyon net maas siniri var. Belhanda bizden az kazanmak icin oraya gitmez. Bence giderse anca baya düsük bir rakama araplara gider. O da biz ona yeni sözlesme önermezsek ve araplardan 3 veya 4 senelik teklif gelirse.

D'Avila Fas basinina röportaj vermis. Belhandayi sözde fransadan isteyenler varmis, ve özellikle Monaco istiyormus diyor. Arabistan'da teklif varmis. Al Hilal ve Al Ittihad transferi bitirmeye hazirmis. Ama Galatasaraydan ayrilacagi garanti degilmis.

Bence menajer oyunudur yeni sözlesme kapmak icin. Bu adam gitmez.

Futbolu takip ettiğim süre içerisinde bu heriften daha fazla nefret ettiğim kimse oldu mu acaba diye düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum.

Üst Alt