Arda Beşiktaş'a Cimbom Şampiyonluğa! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Beşiktaş'a Cimbom Şampiyonluğa!

Beşiktaş'ın hücum hattındaki en önemli silahı Babel, bütün yük onda. Quaresma bitik, Talisca'nın akıbeti meçhul. Ayrıca şu sıralar Talisca da formsuz. Arda bana kalırsa nokta atışı bir transfer olur Beşiktaş için. Her ne kadar Arda da epeydir top oynamasa da ligte iş yapar.

Arda'nın o takımda kesebileceği 2 futbolcu var biri babel diğeri de talisca şimdi 10 numara performansı berbat ötesiyken babel'i de kesemeyeceğine göre zaten Queresma adamlarda ne yaparsa yapsın şenol oynatmaya devam edeceği gibi bir gerçek var o yüzden bence 2 gün sonra sövmeye başlarlar :D

Geçirtmez lakin katkı alır diyorum. Arda da mahalle topçusu değil, yetenekli. Egosu yüzünden bu hallere geldi. Beşiktaş'a yaraşır, bizden uzak dursun. Hem Beşiktaş taraftarı da sever böyle yavşak futbolcuları.

katkı alabilmesi için ;
1- ayağına aylardır top değmemiş fiziken bitik adamı nitro ile gazlaması lazım böyle bir şey mümkün değil. ligimizde yetenek fizik olmazsa hiçtir.
2- babel ve quaresma gibi kendinden çok daha iyi adamlardan ya birini ayak oyunlarıyla kesmesi lazım . ki arda yavşağı barça topçusuyum yedek kalmam diyerek razı olmaz ya da şenol'un başını yer.

yani arda her şartta oynasa da oynamasa da tinercilere zarar verir yeter ki gelsin .

Beşiktaş'la hiç tadı çıkmıyor rekabetin. Fenerbahçe'yle daha keyifli lan. ;( Oğuzhan 150 milyon len demiyorlar en azından.

Arda çıkıp hocadan af dilese affeder de af dilemek bi yana, o koca kafa hoca benden özür dilesin diye bekliyordur. "ben haklıyım ben doğruyum ben bilirim" havasında herif. Böyle de bir egosu var.

Aylardır top oynamıyor, bireysel antrenmanlarını ne ölçüde yaptığı meçhul, ikinci yarı için herhangi bir takıma gittiğinde katkısı olur mu, belki ama çok büyük fark yaratacağını sanmıyorum, en azından bu sezon için.

Son düzenleme:
Üst Alt