Arda Fenerbahçe Derbisi'nde Oynamalı mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Fenerbahçe Derbisi'nde Oynamalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Fenerbahçe Derbisi'nde Oynamalı mı?

oynarsa kötü bir sonuçta , bizdeki son maçı olmuş olur.Girecekse 2. yarı girsin.

Maça psikolojik olarak üstün başlamamız lazım. Orta sahamız zaten savaşan oyunculardan kurulu olur, onların yanına Arda gibi ileride top tutabilen, yaratıcı adam lazım maçın özellikle ilk yarısında. Bu yüzden ilk 11'de başlasın diyorum ben. Maç sonlarına doğru kurtarıcı olarak alınırsa hiçbir fayda sağlamaz, çünkü maç kilitlenmiş olacak büyük ihtimalle. Diyelim ki gerideyiz, Arda girdikten sonra iyice kapanacak FB, sakatlıktan yeni çıktığı için de kendisine yapılacak agresif savunmaya karşı etkili olamaz. Ama ilk yarıda FB son dönemde yaptığı gibi daha açık oynayacağından çok daha etkili olur, gücünün yettiği kadar oynayıp yerini Pino veya Kazım'a bırakır...

Arda oynayıp da yenilirsek suçlu kötü oynadığı için Arda olur, oynamazsa eğer yine yenilirsek bu sefer oynamadığı için suçlu Arda olur. Yani yenilirsek her türlü suç Arda da olur :D bu medya ve taeaftar sayesinde oynayıp oynamaması farketmez

Arda oynayıp da yenilirsek suçlu kötü oynadığı için Arda olur, oynamazsa eğer yine yenilirsek bu sefer oynamadığı için suçlu Arda olur. Yani yenilirsek her türlü suç Arda da olur :D bu medya ve taeaftar sayesinde oynayıp oynamaması farketmez

tüm suç taraftarda zaten... ben ardaya oynama dedim bu maça kadar.. ben dedim ardaya sadece ali-sami-yen kapanış ve tt-arena açılış maçında oyna diye... ben dedim kaptan gibi davranma.. ben dedim takımdan ayrı takıl.. ben dedim magazin sayfalarında daha çok spor sayfalarından... tabi tabi...

ilk 11 de sahaya cikmali,ikinci yari baslamadan oyundan alinmali.

Arda'nın bu mağlubiyette suçu yok ve oldukça da hırslı ve etkiliydi.Etkisiz olan Kewell'di.Kötü oynayan Fener bizi Arena'da yendi.Adamlar Arena'da bayram yapıyorlar.Adnan Polat izlesin bi abksın artık takımı ne hale getirdi.Adnan Polat durduğu suretce Teknik Direktörlüğe kim gelirse harcanır.Bu gece adam gibi çıkıp olmadı yapamadım deyip istifa etmesi lazım artık.artık bıraksın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt