Arda: "Galatasaray'ın teklifi komikti" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Galatasaray'ın teklifi komikti"

Bu Koca kafa fenere gider demiştim hala sözümün arkasındayım.. Galatasaray'ın teklifi komikti diyen bir beyinsiz, fenerede gider, beşiktaşada gider.. fazla şaşırmamak lazım..

bu açıklamalar doğruysa arda bitmiştir benim için ben galatasaraylıyım bayrampaşa çocuğuyum diye gezmiceksin ortalıkta para adamı madam yapar böyle.

Ettiği laf kulübe değil, yönetime.

Yönetimin icraatlarına şahit olup şurada Arda'ya laf etmek de ayrı bir komedi.

Çok güzel konuşmuş büyük Galatasaraylı, camiamızın gururu.

Her ne olursa olsun "Galatasaray'ın teklifi komikti" gibi laflar edilmez. Galatasaray teklif etti ama olmadı deyip geçersin

Yazık...

Yükselenim Beşiktaş falan...

Geçiniz bunuda !

Bakın şimdiden diyorum Barcelona'da kariyeri bitmek üzereyken Acun abisi bunun transferine sponsor olup , fener'e götürür...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Hadi Galatasaray'ın Teklifi komikti sözünü geçtim... Yükselenim beşiktaş ne demek abi ya ? bu kadar patavatsız olamaz bir futbolcu...

Hemen aklıma Emre Belözoğlu'nun İngiltere de futbol oynarken bir tv'ye yapmış olduğu konuşma geldi. Çok iyi hatırlıyorum "Galatasaray'da yetiştiğini, Galatasaray'ın çocuğu olduğunu, Türkiye'ye dönmek istemediğini ama dönerse başka bir takımda forma giymeyeceğini" söylemişti. Sonraki olaylar ve söylenenler malumunuz. Yani anlayacağınız sevgili Arda'nın söylediklerini Emre bile söylememişti maalesef.

Böyle durumlarda aklıma hemen Kemal Sunal'ın şu futbolcu olduğu film gelir. Demek ki bazı arkadaşlar daha şimdiden "ben ve ailem aslında fb'li ya da bjk'liydi" demeye hazırlık yapmaya başlamış. Hep söylüyorum belirli bir eğitim seviyesinde ve zekada adamlara bu kadar para verip, göklere çıkarırsak ne yapacakları, ne söyleyeceklerini sorun etmemek gerek. Ne söyleseler yeridir çünkü.

Arda iyi bir Galatasaraylıdır,seviyordur,bizim başkan yine bizi utandırmıştır falan filan anladık da böyle bir açıklamanın icabını pek anlayamadım. Galatasaray'ın komik bir teklif yaptığını kamuoyuna deklare etmek, kamera görünce dayanamayan bebek durumlarına benziyor. Futbolunu oyna geç,çenenden çok ayağın konuşsun daha çok saygı görürsün.Bu tip hareketlerle ve sarfettiği cümle ardına tepki azaltıcı "Galatasaray'ı seviyoruz ne yapalım" şerhleriyle milletin ağzını büzülmesin.Sonra "yok benim Galatasaraylılığıma laf ediyorlar" "yok bana haksızlık yapılıyor" vb. Yaptırtacak abuk beyanatlar verme sen de arkadaş. Ayrıca eksik anlatmış,mukavele içeriğini anlatsaydı da beraber gülseydik,yanlış anlaşılmasın kulübü sevdiğimizden(!)

Vay be yukselenim bjk ha olum Galatasaraya ölürüm diyip bunu demek nasıl bir ayaktir lan ulan bunu dediysen sana güle güle dostum.

Sonradan görme,ne oldum delisi cikmis yine biseyler zirvalamis,hak vermek lazim garibime.Malumunuz kendisi bizde oynadigi zamanlar yabancilar helikopter bakarken buda yerli takim arkadaslariyla birlikte tas kemiriyordu.
Biktim gercekten hergün bu itici herifin aciklamalarini görmekten.

Donk'a yarım senede 750 bin veren Dursun buna da yarım sene için en az 1.5 milyon falan teklif etmiştir herhalde.

Bu rakam da öyle söylediği gibi komik 1 teklif değil bence.Barca'dan 8 milyon euro alınca bizden de 4 falan vermemizi bekledi sanırım.

Üst Alt