Haber - Arda Güler: "Başka bir şeye tahammül edecek gücümüz de kalmadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Arda Güler: "Başka bir şeye tahammül edecek gücümüz de kalmadı"

Abartılıyor yordum ama bence bu maçta oyununu ileri seviyeye taşıdı bundan sonra bence daha da yukarı gidecektir bir an önce yurtdışına gitmeyi planlamalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adam iyi ki gol mol atıyor lan, fbli taraftarların gazından jesus da kesemiyor bunu.

Rıdvan dün akşam Guardiola nereye giderse oraya git diyor buna. Zuhahhaa.

1.50 cm kız fizigi var o çocukta, avrupa'da o seviye takimlarda oynayabilir mi?

Her maç takım 10 kişi. Bunun tillahi Alex ile 8 yılda 3 şampiyonluk yasadi bunlar.

Kesinlikle yetenekli oyuncu ama klasik fbli abartması.

Yerden yere vurmanin anlami yok. Kendisi transfer olurken bir tercih yapti ve bu tercihin nelerin getirdigi ve nelerin getirmedigin ogreniyor. Genc ve kaliteli bir oyuncu. Bizde Mertensin yedegi olarak cok daha buyuk isler yapabilecegi asikar.

Sonucta... bir sonraki jenerasyon icin bir ornek olabilir.

MHK, Irfan Kahvecim, Pedro ve bir cok baska GS imkani varken FB'nin baskisina boyun eyip imza atmalari....

Kim bilir kac defa demislerdir... ben nerde yanlis yaptim diye xD

Bu çocuk arda turan'dan sonra gelmiş en yetenekli türk oyuncu bence doğruya doğru.Ama o toksik,loser ortamda olduğu sürece karakteri kişiliği ona göre evrilecek bjk maçındaki penaltıda bunun emarelerini net olarak gördük.Bir an önce avrupaya yetiştirici bir klübe kendini atması lazım.

Potansiyelini reddetmiyorum ama fener sadece zarar verir kariyerine. Dortmund tipi bir kulübe gitmeli kendi selameti için. Fenerde ne uzar ne kısalır. 20 sene sonra ne yetenekliydi be diye anılacak oyunculardan biri olarak kalır.

Geç bu ayakları küçücük yaşta nasıl başlarsan öyle gider sene sonu programlarda açıkça söyle Galatasaray bizden daha iyiydi çok konsantre olmuşlardı diye ...

cok iyi topcu umarim baska liglerde goruruz aptallik yapip fb'de kalmamali

arsenal de gormek isterdim acikcasi
ødegaard abisinden ogrenecek cok sey var

Üst Alt