Arda Güler Resmen Real Madrid'de - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Güler Resmen Real Madrid'de

Şampiyonlar ligine ambargo koyan modric-casemiro-kroos'un prime dönemine denk gelme şanssızlığını yaşadı odegaard. O dönem real orta sahasına kim gelse ilk 11 oynayamazdı zaten.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şampiyonlar ligine ambargo koyan modric-casemiro-kroos'un prime dönemine denk gelme şanssızlığını yaşadı odegaard. O dönem real orta sahasına kim gelse ilk 11 oynayamazdı zaten.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onlar yaşlanınca da oynatmadılar. Öyle olunca Arsenal’e gitti.

Asensio, Ceballos, Kubo bir çok yeteneği heba ettiler yakın geçmişte.

Eğer kafasında ben oldum, Real Madrid de bile bu halimle kesinlikle oynayabilirim diye düşüncesi varsa geçmiş olsun. Arda idmanlarda nasıl bilmiyoruz. Kendini aşırı yetenekli görenler idmanlari ciddiye almıyor ve bir kaç senede istisnalar dışında orta seviye takımlar arasında mekik dokuyarak kariyerlerini bitiriyorlar. Herşey kendi elinde

Abartıldığı kadar iyi de değil, kötü de değil bence. Ama beklenenin aksine Real’de tutunacağını sanmıyorum. Real Sociadet tarzı takımlarda iş yapacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim medya ve kamuoyu iyi günde göklere çıkarıp kötü günde linçleme huyunu bırakmadan bizden dünya yıldızı topçu çıkmaz.

Buyrun Real 30 milyon vermişti
Hazımsızlık değil
Arda geçen sene bizde kimi keserdi mesela
Yeteneğe o para verildi bu kadar
Henüz genç yol uzun, biilemeyiz

Soru: Kiralanmak istiyor musun yoksa bunu dışlıyor musun?
Arda Güler: "Evet, o ihtimali dışlıyorum. Real Madrid'de kalmak istiyorum.

Son yıllarda Fenerbahçe’nin genç yetenekleri bizden daha erken kaptığını kabul etmek lazım bizim Türk Scout ekibi ne işe yarıyor acaba

Bir de alt yapı ile uğraşan o kadar eski futbolcu hocamız var hiç mi oyuncu önermiyorlar ya da önerdikleri oyuncular bizimkiler mi tenezzül Edip almıyor

Galatasaray akademilerinde ve altyapılarında aynı zamanda hoca gruplarında acayip torpil döndüğü muhakkak üst yönetimin el atması lazım bu duruma tamamen yabancı bir ekibe devredilmeli alman ağırlıklı olmalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son yıllarda Fenerbahçe’nin genç yetenekleri bizden daha erken kaptığını kabul etmek lazım bizim Türk Scout ekibi ne işe yarıyor acaba

Bir de alt yapı ile uğraşan o kadar eski futbolcu hocamız var hiç mi oyuncu önermiyorlar ya da önerdikleri oyuncular bizimkiler mi tenezzül Edip almıyor

Galatasaray akademilerinde ve altyapılarında aynı zamanda hoca gruplarında acayip torpil döndüğü muhakkak üst yönetimin el atması lazım bu duruma tamamen yabancı bir ekibe devredilmeli alman ağırlıklı olmalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kerem ve Barış'ı aldık ya

Üst Alt