Arda Güler Resmen Real Madrid'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Güler Resmen Real Madrid'de

Peşin ödemediler diye.

Sport Bild o dönem Stuttgart Ozanim bizimle iyi vedalasmayi istiyor diye 11 veriyor diyordu.

Arda'da pay isi kolpadir ama bir tik fazla bonservis, belki Perez tüm parayi direk vermeyi istemiyor diye bana fazla gercek disi gelmiyor. Hele Romano falan bile o rakami yaziyorsa.

Tek tuhaf kisim, Perez Joseludan sonra kimseyi almayacagiz demisti. Simdi gidip forvet yerine Ardaya para harcamasi enteresan oldu.

bonuslarla ve ek maddelerle falan 20-21 milyonu buluyo gibi.fabrizioda yazmıs.tabi ne kadarı gercekleşir maddelerin bilmiyoruz

Ben halen bu çocukta özel futbolcu olduğuna dair bir numara görmüş değilim.Mesela Saviola gençliğini hatırlıyorum yeni Maradona diyorlar di kimse tutamiyordu sonra tutunamadı orası ayrı ancak Arda da ben birsey görmedim.
ancelotti, butagueno, valdano gormus demek ama tabi sen daha iyi bilirsin.

Sport Bild o dönem Stuttgart Ozanim bizimle iyi vedalasmayi istiyor diye 11 veriyor diyordu.

Arda'da pay isi kolpadir ama bir tik fazla bonservis, belki Perez tüm parayi direk vermeyi istemiyor diye bana fazla gercek disi gelmiyor. Hele Romano falan bile o rakami yaziyorsa.

Tek tuhaf kisim, Perez Joseludan sonra kimseyi almayacagiz demisti. Simdi gidip forvet yerine Ardaya para harcamasi enteresan oldu.
Valla kimse iyi ilişki ayağına 4 m euro vermez. Hele de Stutgart gibi bir kulüp.

Kolpa mevzular bunlar, başka işler dönüyordur.

Real’in de limit sorunu var, peşin ödemiyorlarsa bedel artar, normal bu.

Ancelotti butragueno Valdano gorebilir onlardan daha iyi futbol biliyorum diye bir iddiam da yok görüşümü söylüyorum görüşümüzü soylemeyeceksek taraftar diye kavram olmasın o zaman sadece teknik direktörler yorum yapsın.
begenmemek, abartiliyor demek, ilerde buyuk futbolcu olamaz demek ayri hicbirsey gormuyorum demek ayri. cocugun bariz yetenekli oldugunu gormemek icin kor olmak lazim.

Oğlum herifin madem serbes kalma maddesi var hala yok şu kadar verilecek yok bu kadar verilecek mal mal haberler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hemde 3 başlıkta.
Bu sezon Lig'de yapılanlar çabuk unutuluyo reis.Lale Orta az kalsın Fb'yi şampiyon yapıyodu.Şampiyon olana kadar neler çektik.Bu Fb bizi 1 maçta yenseydi belki bu Arda diğer Fbli futbolcular gibi sövecekti galibiyet kutlamasında.Fb'nin transferden kazancı da konuşuluyo sosyal medyada.Yok Galatasaraylıyım ama az 1 bonservise gidiyo yok Galatasaraylıyım ama en az 1 sene daha Fb'de kalmalı diyenlerin yorumu var :D Şaka gibi reis yav :D

Üst Alt