arda kardeşler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arda kardeşler

Falcaonun 2. Sarısını vermese muazzam bir maç yonetmis olacaktı... Orada Erzurumlu itin de payı büyük eli boğazına geliyor falcaonun ama o nasıl bir atlamadir geriye doğru sanırsın mayına basmış.. Her maç en az 3-5 kere olur bu pozisyonlar

Bakın böyle bir skandal olamaz! Bunun adı diş hekimliği, müteahhitlik, performans sanatçılığı, ücret karşılığı adam imha ediciliği filan olabilir ama asla hakemlik değil!! Derhal futbolun yakasını bırakın Arda KARDEŞLER!

Bir pozisyon oldu Erzurumlu oyuncu sert girdi ama top bizde kaldı devam etti o oyuncunun formasına bile baktı ama sonra kart vermedi
İşte art niyetli olduğu o an açık verdi pust

Bir pozisyon oldu Erzurumlu oyuncu sert girdi ama top bizde kaldı devam etti o oyuncunun formasına bile baktı ama sonra kart vermedi
Aynen, onlara kart cikardi mi hatirlamiyorum.
Fakat adaletli olmaliyiz. Bizim ilk gol faul ama orta sahada oldu ve top bir ara geriye gitti. Erzurum'un penaltisi gozunun onunde ama calmadi. Bence once calip sonra gerekirse VAR'a gitmeliydi. Erzurum'un lehine inanilmaz ucuz fauller verdi.

İbrahim akdagdi sanırım emre kilinci indirdi avantajı oynattı ama pozisyon bitince sarıyı vermedi.. Bunu çoğu hakem es geçiyor ya geçen hafta biz yemistim mesela çoğu maç dikkat ediyorum unutulup gidiyor saçma bir şekilde..

Senin annene bol bol sevgilerimi yolluyorum umarım mutludur senin gibi bir canlıya doğum verdiği için.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Üst Alt