Arda: "Kimse benim için bırakıp, kaçtı diyemez" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Kimse benim için bırakıp, kaçtı diyemez"

Cevap: Arda: "Kimse benim için bırakıp, kaçtı diyemez"

Afedersiniz de hayatının fırsatı önüne serilmiş. Gitmeyip de ne yapacaktı? Burda kalıp yok Fener'di şikeydi, düştü müydü düşmedi miydi, kavgaydı patırtıydı uğraşıp duracak mıydı ömrünün sonuna kadar?

En doğrusunu yaptı Arda giderek. Kimsenin onu sorgulamaya, kendiyle ilgili aldığı kararı yargılamaya hakkı yok.

ya ugrasmayin cocukla.gitdi hale arkasinca konusuyorlar.

Bunu bence bize degil, cocuga söyle.

Not: cocuk kelimesini sen kullandin diye kullaniyorum.. Yoksa kimse cocuk mocuk degil. Arda artik önüne baksin. Dönüp dolasip HT gibi tuhaf tuhaf medya kuruluslarina camia ve taraftar hakkinda aciklama yapmasin. Gecen senelerden hicbir sey ögrenmedin mi diye sorurlar ama adama.

bırakıpkacıp gıtmenın baska turlusu oluyormu

agustos ayına gelınmıs sen lıg baslasaydıda gıerdın kesın bu kadar net

Kaçar gibi gittin ama tam kalıcağını düşünürken ünal aysal'ada o kadar baskı yapmışsın beni gönderin diye adam artık bunaldık satıcaz başka çare yok diye açıklama yaptı kusurua bakmada arda kaçtın gittin bal gibide deriz..

MEdyanın gazına gelip adama yüklenmeyin. Yetmedi mi adamı kaçırdığınız

Afedersiniz de hayatının fırsatı önüne serilmiş. Gitmeyip de ne yapacaktı? Burda kalıp yok Fener'di şikeydi, düştü müydü düşmedi miydi, kavgaydı patırtıydı uğraşıp duracak mıydı ömrünün sonuna kadar?

En doğrusunu yaptı Arda giderek. Kimsenin onu sorgulamaya, kendiyle ilgili aldığı kararı yargılamaya hakkı yok.

Takımı su zamanda yalnız bırakacak Terim'e rest çekecek yönetime rest çekecek gidecek sonrada kimsenin Arda'yı yargılamaya hakkı olmayacak

Madem buna hakkımız yoksa bu takımda hiçbirseye hakkımız yoktur kapansın forum o zaman

Ne kadar yobaz bir düşünce

gitmesinde bi problem yok da

biraz çenesini tutması lazım

"real madridden teklif gelse bile gitmezdim atleticonun taraftarı daha ateşli"

demesi zaten nasıl yağcı bir adam olduğunu gösterdi

Bıraktı ama kaçmadı

ya da

Kaçtı ama bırakmadı

Öyle bişey işte..

Arda Turan en dogru Karari vermistir.. Kendisi adina çok ama çok sevindim.. Arda Turan Ispanya Liginde damgasini vuracak ve eminim 2-3 Yil içinde daha yüksek bir Bonservis Parasi ile Barca, Real, Milan, Juve, Inter, Bayern, Arsenal, Liverpool gibi Kulüplere Transfer olacaktir..

Sonuna kadar arkandayim Arda Turan..!!!

Bu PisLÍG de oynayip da ne yapacaktiki Arda..???!!

Bu Tiyatroda oynayip sakatlanmasinimi bekliyecekti Arda..??

Helal olsun Arda Turan'a..!!

Bırakıp kaçtın işte vır vır konuşma heryerde bide.

Arda, yolun açık olsun,başarılı olursun umarım.Ama artık daha fazla açıklama yapma.

Ama evet bırakıp gittin.Planları da alt üst ettin.

Beklenmedik bir an da gittin konu kapanmış,kaptanımız takımımızda diye bildiğimiz bir an da gittin!

Neyse giden gitti fabregas da arsenal'in kaptanıydı o da aynı tarihte transfer oldu. Demek ki neymiş olabiliyormuş gidenin ardından ağıt yakacak, karalar bağlayacak değiliz. Alt yapıya yıllık 1 harcıyorsak artık 5 harcayacak daha kısa sürede daha iyilerini çıkaracağız bu kadar net.

Üst Alt