Arda - Özer - Serdar Özkan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda - Özer - Serdar Özkan

Cevap: Arda - Özer - Serdar Özkan

Helal olsun sana be. On numara anlatmışsın.

Serdar da Özer de çok yetenekli adamlar. Ama iyi futbolcu, büyük futbolcu olan/olacak olan tabi ki Arda'dır. Şu şans verip vermeme olayına senin gibi bende katılmıyorum. İnsanlar kendi şanslarını kendileri yaratır. Şansın olmasını istiyorsan gideceğin takımı doğru seçeceksin, formayı kapmak için de kendini göstereceksin. Özer'in kendini gösterdiğine eminim fakat takımı yanlış. Daum'un takımında forma falan kapılmaz.

Son bir püf nokta daha var. Fenerbahçeli'lerin şu Özer-Arda kıyaslamalarını anlamıyorum. Sanki alt yapılarından yetiştirip Türk futboluna sundular. Beşiktaş'lıların yaptıklarını anlarımda Fenerbahçe'liler kendi kendilerine gelin güvey oluyor. Kendi egolarını tatmin ediyorlar bence. Kıskançlıkta sınır yok sanırım.:)

Hem balon diyorlar, hem kıyaslıyorlar Ama bu sadece onların problemi değil. Beklentinin yüksekliği bir adamın ne kadar büyük futbolcu olduğunu gösterir. Örneğin bir bosna maçı oynadı. İki gündür aynı örneği veriyorum. Ne hareketler yaptı, ne pozisyonlar hazırladı. Ama kimse tatmin olmadı. Bazıları yerin dibine soktu. Galatasaraylılar da yaptı bunu. Özer'in ise pas hataları, top kayıpları görülmedi, bir Altay maçıyla göklere çıkartıldı. İşte iki oyuncu arasındaki temel fark budur. Rakip taraftarlar da bizim taraftarımız da istemsiz olarak da olsa Arda'nın büyüklüğünü itiraf ediyorlar. Ama ben özellikle bizim taraftarın bu ikiyüzlülüğene sinir oluyorum:mad: Karşı tarafın işine geliyor, Arda silinip gitsin, onlar göbek atar...

Umarım Özer 'i diğerleri gibi harcamazlar.Milli takım için bu tür yetenekli oyuncular şart.

özer i ben bi kaç kere ümit milli maçlarında izledim çok abartılacak bi yanı yok,elimizden çok iyi bi futbolcu kaçmadı bence tabi

Arda Turan ı mı tartışıyoşıyoruz ya ayıp vallah ayıp hemde kiminle tartışıyoruz 1 maç oynamış ve geçmişde de birşeyler yapmış sadece şimdilik kumaşşı iyi olan bir futbolcuyla ...

Abi millet arda yı messi yle , kakayla , nasriyle, arshavin ile, mata ile, ronaldinho ile kıyaslarken biz özer hurmacıyla kıyaslıyoruz.

Demekkki özer ne topçuymuş be ....

Dememek için kendimi zor tutuyorum ark.

ARDA TURAN TÜRK FUTBOLUN BİR NUMARALI FUTBOLCUSUR.

AVRUPADA DA ŞU ANKİ HALİYELE İLK 20 YE KESİN GİRER..

İşte bu yüzden diyorumki arda artık gitmeli buradaki misyonunu tamamlamıştır.Kalırsa bu medya ve fanatiklik Arda'yı bitirir.En geç bu sezon sonu gitmelidir.

İşte bu yüzden diyorumki arda artık gitmeli buradaki misyonunu tamamlamıştır.Kalırsa bu medya ve fanatiklik Arda'yı bitirir.En geç bu sezon sonu gitmelidir.

Ne misyonunu tamamlaması? Herşey daha yeni başlıyor siz misyonu bitti diyorsunuz. Arda daha 22 yaşında ve bu takımın lideri. Aslantepe'de de en büyük kozumuz. Herkes adam gibi destek olursa galatasaray tarihinin en büyük oyuncusu olacaktır.

Ozer cok iyi oyucu, o ayri da bu Ozer ve klubuyle zamaninda anlasmistik. Cok az bir para yuzunden elimizden kacirdik, aynen Ribery'i kacirdigimiz gibi.

Ha bu arada o zamanlar bazilari Ozer'e de balon diyorlardi.

Özerin nasıl bir balon olduğunu herkes görünce sokaklarda balon satanlar başka birşey satmak zorunda kalacaklar.

özer hurmacı türk futbolu için iyi bir oyuncu ama arda ile karşılaştırmak arda ya haksızlık olur

herkesi birbiriyle karşılaştırıp durmaktan bıkmadı mı bu Türk halkı ??

Alex vs Hagi( ayıp ayıp)

Alex vs Ilıc

Alex vs Lincoln

Alex vs ELano

Arda vs Kazım

Arda vs Özer

Servet vs Lugano

kimin kazandığı da belli değil..

herkesi birbiriyle karşılaştırıp durmaktan bıkmadı mı bu Türk halkı ??

Alex vs Hagi( ayıp ayıp)

Alex vs Ilıc

Alex vs Lincoln

Alex vs ELano

Arda vs Kazım

Arda vs Özer

Servet vs Lugano

kimin kazandığı da belli değil..

alex vs Elano olmaz

biri iki yönlü oynuyor öbürüde sadece önde topu bekliyor

ayni Tanju Colak gibi :D

Cidden şu birbirleriyle alakası olmayan saçma sapan karşılaştırmalardan bıktım.

Arda vs Messi (Stilleri ve bakış açıları çok farklı.)

Elano vs Lincoln (Biri takım oyuncusu diğeri şovmen.)

Rooney vs Sercan (En komiği bu , şişir medyam şişir :eek:) ,

Keita vs Volkan ( Güler misin ağlar mısın ? :eek: )

özer kim allah aşkına ya ardanın kramponu bile özerden daha iyidir.birinin değeri 25 30 milyon euro arası birinin 2.5 3 milyon anca eder.bırakın bu işleri.komik bile değil karşılaştırılması direk futbol cahilliğidir.

Özer, Arda ile kıyaslanabilir mi?

Bu konu hem medyada hemde antu ve genel embesil fenerliler forumlarında var..Açıkçası sinirimi bozuyor özer kim ? Arda kim? ..Anlamsız bir tartışma fener medyasıda buna çanak tutuyor önce geleceğin Ardası dendi(Ardadan büyük adam nasıl geleceğin ardası oluyosa) şimdide daha iyi deniyor..Antuyu felan okusanız uçmuş bunlar :D

Alexinde ardadan daha iyi açıklaması felan vardı.

Yine Ardayı yıpratmak için olan bir oyunla mı karşı karşıyayız..

Yoksa Özer gerçekten Ardadan iyi mi? :eek:

Üst Alt