Arda Turan: 'Beşiktaş'a evet dedim' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: 'Beşiktaş'a evet dedim'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o çok sevdiğin anana babana sülalene sövdürtmek hoşuna gidiyor senin arda. umarım seni fb veya bjk formasıyla izleriz bir gün. emre b. olan nefretin en az 10 katını göreceksin sen. ahlaksız herif

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre B. dan nefret ettik evet, ama o bile bu salak kadar büyük konusmadi. Yok GSden baska giymem, anca deplasmana xyz e giderim. Cesetimi ASY altinda gömün .

Fiko o bölgede oyuncu yoğunluğumuz var, Arda'nın BJK'de forma giymesini isterim ama şu an gündemde yok demiş. Bu spor medyasının yatacak yeri yok.

Son düzenleme:
Bu form yakaliyacakda o ara takimdaki huzuru bozmiyacakta gecelim bunlari insallah gider besiktasi yarardan fazla zarari olur

Arda'ya insanlar neden kızıyor ki? Adamı istemeyen biziz zaten. Mümkünse bize uzak olsun. Bjk'ye gitmesine çok sevinirim. 6 ay oynamamış,fizik olarak bitmiş Arda'dan en azından bu sene bir şey olmaz.

Bol bol magazin haberleri de görürüz, oh ne güzel. Bjk medyası da taraftarı ikna için bol bol Arda PR'ı yapıyor. Ne güzel,ne güzel.

O is aslinda oyle degil.
Biz kiralama teklifinde bulundugumuzda agzini gere gere gaassarayin teklifi komikti zevzekliginin sonuclari bunlar.

Insanlarin aklina ister istemez emre ve okan dansozleri geliyor sonra patliyoruz.

Ha bizden uzak olsun nereye giderse gitsin o Galatasarayliligi agzini egdigi gun birakmisti zaten.

O is aslinda oyle degil.
Biz kiralama teklifinde bulundugumuzda agzini gere gere gaassarayin teklifi komikti zevzekliginin sonuclari bunlar.

Insanlarin aklina ister istemez emre ve okan dansozleri geliyor sonra patliyoruz.

Ha bizden uzak olsun nereye giderse gitsin o Galatasarayliligi agzini egdigi gun birakmisti zaten.

ben seviniyorum valla. Bunların gerçek yüzü görülüyor. "Ben en büyük Galatasaraylıyım,şöyleyim böyleyim" diyenler nasıl karakterde herkes görmeli.

2011 yazında Terim'in oyun planını üzerine kurduğu adamken lig başlamadan önce Atletico'ya kaçıp giden biridir kendisi. Onun yüzünden ilk 10 hafta oyun arayışına girildi,bir sürü puan kaybedildi.

Fiko ya fiyat düsürmeye calisiyor, ya da postayi koydu . Arda galiba tipis tipis bize gelece. Terimin herseyine evet ve amin deme farzi ile

Göz göre göre poker oynuyor adam. Blöf yapıyor. Galatasaray taraftarı Arda'yı Türkiye'de başka takımda görmeye dayanamaz da yuvana dön der diye umuyor. Beşiktaş dedikoduları arttıkça eli de artırmış oluyor. Son atım barutu da Fenerbahçe olacak bence. En kısa zamanda Fenerbahçe haberleri bekliyorum.

Zerre istemiyorum gelmesini. Beşiktaş'a da gitse Fenerbahçe'ye de, hatta belki Trabzon'a, çok mutlu olurum. Sırf Arda'yı ıslıklamak için İstanbul'a maça gelmeyi bile düşünebilirim TT'ye deplasmana geleceği zaman.

millet adam görsün gerçek galatasaraylı görsün. anında dönekliğini yaptı yarın bigün küçükken tinerci arkadaşlarım vardı beraber tiner çekerdik diye açıklama da yapar bu karaktersiz.

arda gittigi gun yine forumun %99unun aksina ardanin hiyar oldugunu soyluyordum

fabregasin silah tisortunu giydigi gunlerde bile itici ve antipatik buluyordum

kendime insan sarrafi tagi oneriyorum

Bence de tamamen yol yapıyor, Turgay Demir'in de ugün benzer açıklamaları oldu.

- Arda yol yapmak için Süleyman Seba forması ile resim veriyor. BJK olmazsa yakında Fener içinde Lefter forması ile de resim verirse şaşırmamalı.
- Saldırdığı gazeteci Bilal Meşe, Süleyman Seba'nın evladı gibiydi ve Arda BJK'a gelirse BJK'ı bırakırım ve onu getirende bu işin altından kalkamaz.

Arda şu an net gitmenin yolunu yapıyo
Ters bir durumda çoktan Galatasaray fotosu paylaşmıştı.

Sözünde durmayan madamlara bir yenisi daha ekleniyor sanırım.
Burak buna iyi eğitim veriyo

TapaTalK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt