Arda Turan, Beşiktaş'a Transfer Oluyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan, Beşiktaş'a Transfer Oluyor

Arda Turan : Türkiye'den Hiç Bir Klüb İle Görüşmem Olmadı Ahmet Abi Avrupa'dan Bir Kaç Klüb İle Görüştüğünü Biliyorum Şuan İçin Türkiye'de Futbol Oynamak İstemiyorum Ne Beşiktaş Nede Başka Bir Klüb İle Asla Görüşmem Olmadı
MESS PRODUCTS ESPN

yalan cikmis

Gsden başka forma giymeyi Allah nasip etmesin deyip bjk kapısında yatmak . Böyle bir şey olursa zaten antipatik olan bu mal zat artık kendi camiasından da sevilmeyi geç nefret edilecek biri olacak . Emre doğuştan fbliyim dedi kurtuldu bu salak onu da diyemez artik ve camiasiz takılır. Sen Terim'in tırnağı olamazsın

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda'nın Beşiktaş'a gitmesi birkaç nüans barındırıyor, Talisca giderse falan da fistan da gibi, Ahmet Bulut' un pr sidir.

ADAM olan kankitosu Burak Yılmaz'ın yanına gitsin Trabzonspor'a, ADAM gibi oynarlar.

Sene başında alalım diyordum ama artık olmaz.

Ciddi ciddi Şenol'un evet demesine kalmış diyorlar.
Okan Buruk'un akibetine benzetiyorum. Umarım sonra da biz almayız.

Alnitak Alnilam Mintaka

Yazık lan bazen acıyorum buna.Yanında şöyle zamanı geldiğinde sen halt ediyorsun deyip belki az biraz hırpalayacak gerçekten dostum diyebileceği biri yok anlaşılan.

Üst Alt