Arda Turan: "Bırakın bu işleri, biz bunları yemiyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Bırakın bu işleri, biz bunları yemiyoruz"

Futbol oynamadık o zaman hakem olacak dingil çıkıp bir de gol atsın o kaldı zaten bir. Uydurma penaltı ve kırmızı kart verilmiş , ne oyunu ne futbolu ? Kötü oynadık diye hakkımız mı yensin ne acayipsiniz yahu.
Ben Arda'dan bahsediyorum burada en çok. Bu maçta oynaması hataydı belki. Dinlenebilirdi. Hakem konusunda dedikleri haklı ama hakemleri eleştirirken kendimizi de eleştirelim.

Takım kıyaslaması yaparsak haklısın. Ben böyle oynamamız gerektiğini düşünüyorum.
Onda haklısın futbolcular küçümsemiş belli ki kötü oyuna rapmen yakaladıklarını ataöazsan millette fırsatını bulunca kol gibi geçirir. Umarım hayırlı bi mağlubiyet olur sivas maçında iyi bi oyunla geri dönüşü yaparız

Ben Arda'dan bahsediyorum burada en çok. Bu maçta oynaması hataydı belki. Dinlenebilirdi. Hakem konusunda dedikleri haklı ama hakemleri eleştirirken kendimizi de eleştirelim.
Arda hayatının en kötü topunu da oynasa konuşsun , biz kendimizi eleştiririz zaten de bu olan rezilliğe karşı çıkmaya engel değil. Sadece size söylemiyorum ama rakibin başkanı bile holiganken köpek gibi haksız olduklarında bile gündem yaratabiliyorken bizim taraftarın yedi göbek aristokrat torunu gibi yorum yapması hoş değil , bu minvalde çok yorum okudum bugün , tepkim genel. Galatasaray oyuncusu ayak kırsa oyna devam dememiz gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu kadar alenisi şike sezonunda dahi yapılmadı.

İlk yrıyı geçtim 2.yarı başında falcao o pozisyonda kız gibi vurmayıp topu assa 1-0dı zaten maç orada bitmişti, çok fırsat geldi de bizimkiler sağolsun
Belki hakem etki etti maça ama biz bu maçta kendi eleştirimizi yapmazsak hakmele uğraşmaktan hiçbir maçı kazanamayız. Bence gerçi toparlanacağımızı düşünüyorum. Bugün doğru oynamadı takım.

Arda hayatının en kötü topunu da oynasa konuşsun , biz kendimizi eleştiririz zaten de bu olan rezilliğe karşı çıkmaya engel değil. Sadece size söylemiyorum ama rakibin başkanı bile holiganken köpek gibi haksız olduklarında bile gündem yaratabiliyorken bizim taraftarın yedi göbek aristokrat torunu gibi yorum yapması hoş değil , bu minvalde çok yorum okudum bugün , tepkim genel. Galatasaray oyuncusu ayak kırsa oyna devam dememiz gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu kadar alenisi şike sezonunda dahi yapılmadı.
Kendimizi eleştiriyorum zaten, başkasını eleştirmiyorum ki. penaltı pozisyonuna kadar sahada dökülen bir Arda vardı bugün bence.

Üzerimize Oynanan oyunu net görmek istiyorsanız ankaragüçlü oyuncuların kendilerini sürekli yere atıp temas bile olmadan kıvranmalarından anlayabilirsiniz

Üst Alt