Arda Turan: “Bu seneyi sabır ve gelişim senesi olarak görüyoruz” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: “Bu seneyi sabır ve gelişim senesi olarak görüyoruz”

Kimse hikaye anlatmasın,avrupada turu geçemez ve ligde ciddi bir ivme kazanmazsak, ne hoca kalır ne arda!

Ben bunları çookk oldu tanıyalı
Gör bak
O zaman da çıkıp bu sezon bitti, başarılıydık, şimdi yeni sezona yapılanma yapıcaz diycekler
Tek dertleri kalabildikleri kadar kalıp sömürmek
Hayatta gitmezler

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Sabredelim diye mi sana 1 milyon dolar veriyoruz. Her yerde ben adamım, Galatasaray’ın çocuğuyum diye geziyorsun hadi adamsan aldığın parayı bağışka kulube. O aldığın para da hakkım varsa haram olsun

Minaret_of_the_Great_Mosque_of_Kairouan%2C_Tunisia.jpg

Bu 6 ay Fatih Terim okulunda daha fazla zaman geçirdim. Hocayla daha fazla maç izleme, vakit geçirme şansı buldum.”

Hoca kendinden sonra birini hazirlamadi demeyin artik, hazirliyor goruldugu uzere.

Ya küme düşecez küme kümeeee! Gençleşme adı altında takımın içine ettiniz. Alt yapıdan alıp gençleşseydik en kötü bu durumdan olurduk, paramız da cebimizde kalırdı.

Son bir sans geldin, bir bok katkin olmadi. Kilavuzu karga olanin burnu boktan kurtulmaz. Salak ogulcan da seni abi belliyor burnu boktan kurtulmuyor senin onderliginde. Akil yok safi maganda

Üst Alt