Arda Turan Dönüyor İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Dönüyor İddiası

Bu haberler her çıktığında boşu boşuna sinirleniyorsunuz bence. Aylardır bu olayın gerçekleşeceği belli. Sadece tam olarak ne zaman olacağını bilmiyoruz. Şahsen kendimi malumun ilanına hazırladığım için pek umurumda değil artık. :D

Arda Turan hakkındaki düşüncelerimi bilen biliyordur zaten. Kendisinden zerre haz etmiyorum.

Ama artık şu olay bi sonuca bağlansın da işimize bakalım yav. Gına geldi yani.
Bir kere daha Arda yüzünden yönetim ve Fatih Hoca arasında kaos çıkmamalı. Buna zamanımız yok. 388328382 tane bölgede eksiğimiz var. Kimler gidecek belli değil...

Hoca istiyor. Yapacak bir şey yok. Biz Arda'dan nefret etsek bile Fatih Terim'in Arda'yı isteyebilecek kadar hakkı var bu kulübün üzerinde.

Son düzenleme:
Taraftar, calismayi, ogrenmeyi, dunya futbolunun geldigi noktaya adaptasyonu 20 yil once birakmis bir teknik adami bu kadar desteklerse, Arda'nin geri gelmesi neden bu kadar yadirganiyor anlamak guc. Bu ulke, asil problemin, yonetenleri secmek degil onlari gerektigi sekilde denetlemek oldugunu ogrendigi gun tekrar gelismeye baslar. Yoksa 1996-2000 arasinda var gucuyle calismis, efsane basarilarda hakli basarisi olan bir teknik adami, el birligiyle nasil delirttigimizi goremeyecegiz.

eger gelirse 40 yil yakamizdan düsmez. ne yapip edip engellenmeli. bu adamin futbol oynamak gibi bir amaci da yok zaten. yardimciydi, sportif direktördü bi sekilde kapagi atmak istiyor kulübe. futbolu birakinca tanju gibi ortada kalacaginin farkinda cünkü.

Yanlış bir iş yerli lazım ama arda değil adım atacak hali kalmamış birini düşük ücretle de olsa almamalıyız oynatmadıktan sonra ne lüzumu var ki hem el falan öptü ama her an ortalığı karıştıracak potansiyelde hele bi de caner de gelirse iyi olmaz yerli alacaksak kaan ayhan salih özcan umut meraş gibi isimlere yoğunlaşmalıyız

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt