Arda Turan, Futbol Aktüel'e konuk oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan, Futbol Aktüel'e konuk oldu

Cevap: Arda Turan, Futbol Aktüel'e konuk oldu

Ne diyem Serdar reyz :D

Dogru demisin. Diyecek birsey yok

"saygilar under reis" lafi da dogru

yahu o degil de, ne kapakdi o ardanin sözü messi ile ronaldoyu kiyaslayanlara, tam kapak oldu realilere

Ronaldo dünyanin en iyi Futbolcusu, Messi bu dünyadan degil. :D:D

Adamlar çıkıp Mehmet Topal'ı sormadı yada telefona bağlamadı.Adam Valencia'da oynuyor, insan bir sorar 'Arda hiç Topal'la konuşuyor musun?İspanya'yı sordun mu?' diye ama Semih ile Emre'den fırsat gelmedi.

Güzel konuştu Arda,samimiydi.Epey de içinde birikmiş çocuğun aylarca içinde tuttuğu bir sürü şey varmış konuşmak istediği.Bazen bana da oluyor öyle,anlayabiliyorum durumunu.

değindiği kafa kurcalayacak okadar şey varken barça real messi ronaldo gibi konulara takılmakta kötü bişi.

Tüm bu programdan anladığım:

Arda, Messi ile birlikte oynamayı kafayı takmış, bundan kurtuluş yok.

Anlamadığı A.Madrid'ten oraya transfer olacağı rüyası biraz yaş iş. Olur da kendine isim yapsa bile Madrid'e 4 sene kitlenecek. Yaş 29 olunca da Barca için çok geç olacak. Barca daha genç oyunculara yönelecektir.

Peki A. Madrid Galatasaray'dan daha mı büyük? hayır. Onun için doğru adres mi? Belki. Madrid, İnter gibi gündemde olan bir küp değil mesela. Kazanacağı iki şey var: İspanya da daha az sert daha tekniğe dayalı futboldan alacağı keyif ve sevgilisiyle nispeten daha huzurlu bir hayat. Onun dışında Topal'dan biraz daha fazla sükse yapar, 7-8 sene sonra döner, burada bırakır.

Ben teklifimin arkasındayım. Galatasaray Arda'yı satmak yerine kontrat uzatıp, yüksek bedeli satın alma opsiyonuyla kiralamalı. Olayı zaman göstermeli.

-

Doğrusu kendi 24 yaşımdaki halimi kafa yapımı bakış açımı düşünüyorum da Arda çok ileride bir çocuk!!!

cris+training6.jpg

arda birde soru soruyorlar ronaldo ya bakarmisin adam 107 dakikada bile depar atiyor diye ulan bu bacaklar bende bile olsa degil 107 dakika 200 dakikada bile depar atarim

Devamlı sağ eliyle masturbasyon yapan abazanların sağ kolu fazla gelişir ya, ronaldonunda sağ ayağı çok fazla gelişmiş. Acaba? :confused:

"MESSİ, RONALDO'DAN İYİ"

Messi'nin mi Ronaldo'yu mu daha başarılı bulması üzerine, "Kesinlikle Messi. Ronaldo'da büyük bir oyuncu ancak Messi'nin daha fazla özelliği olduğunu düşünüyorum. Futbol yaşantılarının sonlarına doğru farkın daha da açılacağını düşünüyorum" dedi.

Adam haklı beyler

Halı saha maçında idim..Biraz önce tekrarını izledim..Çok zevkli program oldum.Saatin nasıl geçtiğini anlamadım.

NTVSpor'un amacı bu olsa n'olur,olmasa n'olur.Adam kendi ağzıyla çok yıpratıldım,rahat olmak istiyorum diyor.

Kewell'ın da dediği gibi,Avrupa dışından futbolculara bu şans 1 defa gelir.Hasan Şaş kullanmadı,gün gittikçe söndü.Bari Arda'ya aynı şey olmasın.

Artık amaçlarına ulaştılar. Ardayı gidecek, taraftarı da artık gitsin diyecek kıvama getirdiler. Şimdi programlara çıkartıp bi taraflarını yalamaya başladılar. Fenerin tasmalı uşağı rıdvan ve samimiyetsiz güntekin. Hinlikleri ve içten pazarcılıkları yüzlerinden akıyo.

Rıdvan ve Güntekinin Arda'yı yollamak, Arda'yı taraftarın gözü önünde artık gitsin imajı yaratmak için programa çıkarttıklarına inanmıyorum. Çünkü tam 90 dk sürdü ve çok samimi bi ortamda, çok sıcak bi sohbet oldu. Güntekin Arda'ya senin içinde ne yatıyor diye sordu, Rıdvan tecrübelerinden bahsetti. Çok güzel bir ortamdı. Aysal ( ki inş. başkan seçilecek ) Arda'nın kalmasını isticek, zaten Arda'da bu konuşmadan sonra yuvada kalıcaktır..

Rıdvan'ın dediği gibi " Bu henüz filmin başı, asıl filmi izlemedik... "

Üst Alt