Arda Turan: "Galatasaray benim yuvam, ben onlara ne yaptım!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cf8IEudJaeQVxyHUB0slc9z93KVXMscQ3zgRJC1yb6yD7G1aU-OYlek6bDm6nHvawZsjMy1ODg-TwBbbYyls6NtK1RaZ=w512-h287-nc

Buradan gittiğin zamanda da şu anki gibi göbek tavan yapmıştı, kankan Kıvanç'la beraber magazinden düşmüyor dun ve İspanya'ya ilk gittiğin sezon adamlar göbeğini eritene kadar 6 ay sabır etmişlerdi, şimdi yine o haldesin ve buraya mı geleceksin, hadi canım başka kapıya.

Hala ben ne yaptım diyor dalga geçer gibi. Şu sözleri bile şeytan rıdvan aracılığıyla yolluyorsun. Daha ne yapman lazım acaba bütün GS düşmanlarıyla beraber takılıyorsun.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eh Ridvan gaz veriyor acindiriyor ki galatasaraya gelsinde arda takimi karsitirsin fener sampiyon olsun, arda isterse fener gitsin hic umrumda degil yeterki bize gelmesin

Bir nevi haklı.Rıdvan'la Acun'la takılması,Evet'i desteklemesi vb. kendi hususi hayatı kime ne.Galatasaray aleyhine bir komik teklifti açıklaması oldu,onun dışında hepsi kendi şahsi meseleleri.

Evet'i desteklemesinde ne var? Hayir'i desteklese Arda'yi daha cok sevenler mi olacakti? Artik insanlar futbolculari siyasi goruslerine gore mi sevip sevmemeye karar veriyor? Boyle sacma birsey mi olur.

Ha gazeteci dovmesi, ben adamim aciklamalari falan bana gore de yanlis ama unutulmamali bu adam alt yapidan cikmis, kaptanliga kadar yukselmis ustelik para kazandirarak gitmis. Bu adam Gokhan Gonul veya Caner'in yaptigini yapmadi.

Bana kalirsa Turkiye'ye gelmesin zaten. Ben her zaman Turk oyuncularin avrupa'da kalmasi taraftariyim, ne biliyim gitsin Arsenal'e, Milan'a, 2-3 yil rahat ust seviyede oynar.

Sakatım diye bizde yatıp milli takım kampına koşarak gitmesi ve tekrar sakatlanması, tribüne sevinmeye giden Baros'u kolundan tutup göndermemesi, biz paramızı alamıyorken yabancılar helikopter bakıyordu demesi, gitmeyeceğine söz verdiği halde takımı yüz üstü bırakıp gitmesi, teklif komikti diye aklınca kulüple dalga geçmesi gibi ufak tefek haylazlıkları saymazsak bir şey yapmadı aslında.

Sakatım diye bizde yatıp milli takım kampına koşarak gitmesi ve tekrar sakatlanması, tribüne sevinmeye giden Baros'u kolundan tutup göndermemesi, biz paramızı alamıyorken yabancılar helikopter bakıyordu demesi, gitmeyeceğine söz verdiği halde takımı yüz üstü bırakıp gitmesi, teklif komikti diye aklınca kulüple dalga geçmesi gibi ufak tefek haylazlıkları saymazsak bir şey yapmadı aslında.
medya cok ustume geliyor uhuhuhu diyerek kacmaya hem medyayi hem taraftari bahane etmesi sonra da medya maymunu olmasini da ekleyelim

Taraftarın, kendisini istememesi ne kadar da zoruna gitmis.
Hahahahahha:)

Şimdi den nasıl kapağı atarım hesabı yapıyor.
Baktılar kargalar maddi olarak arda'yı almayı beceremiyor.hemen ibreyi bize döndürdüler.

Ayrıca o paraya kimse yaklasamaz dediği 7.5 milyonun sadece 3 milyonu ardanin cebine giriyor.
Kimseyi kandirmasinlar.

Gün yüzü görme DURSUN!

yemezler şeytan rıdvan yemezler.

bizde ardanın adamlığını karşılayacak para yok.

hadi parayı geçmiş fatih terime yapılan yanlışı Galatasaray taraftarı affetmez. gerekirse biz yanlış yaparız fatih terime ama başkasına yaptırtmayız.

arkadaşlar bu tip kamuoyu oluşturmaya yönelik hareketlere karşı dikkatli olmalıyız. bu arda yı bize kakalamaya çalışıyorlar aman dikkat. eskisi gibi tepkimizi sert göstermeliyiz.

Son düzenleme:
Mustafa Sevim bir anlik kozginlikla derdi belki

Ben dedim ki zaten. Hem de sakin bir şekilde.

Arda Turan Atletico’dan Barcelona’ya transfer olduktan sonra çok sevinmiştim. Transfer sonrası GQ Türkiye dergisinde bir söyleşisi yayınlandı. Çok güzel konuşmuş, güzel bir intiba bırakmıştı. Hatta yanılmıyorsam o derginin o sıralar genel yayın yönetmenliğini yapan Okan Can Yantır bunun image maker ıydı. Adam resmen marka yaratıyordu. Sonra birden ne olduysa adam çıldırdı Bayrampaşa’ya bağladı ve tamamen bitti!

Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyim diye harika bir laf vardır.

Arkadaşları ve abileri Acun-Rıdvan-Aziz-Emre-Volkan olan bir adamın Galatasaray kelimesi ile yanyana işi bile yoktur.

Üst Alt