Arda Turan: "Galatasaray kısmen hakettiği bir galibiyet aldı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray kısmen hakettiği bir galibiyet aldı"

Erman Toroğlu; "Kendisine ne oynadı virgül kısmen". Erman Hoca tokadı yapıştırdı ulan arda artık yaptığın artistlikler bile 2 dakika sürmüyor...Senin devrin kapandı allahıma bin şükür şu ağız hareketlerine bak allahın cezası şeref yoksunu hain kopek (rus para birimi olan rapor etmeyin)...

rO7j7P.jpg

Taklitler aslını yüceltir hocam. :asd: İyi oturmuş Arda efendinin içine. Dokunsalar ağlayacaktı. Beter olsun.

Cengiz ve Enes karakterli çocuklar Dünya'nın hiçbir yerinde ıslıklanmazlar yanlış bir örnek olmuş.

Bu arada ne kısmeni eze eze koyduk.

Volkan ayısı var mesela zaman mekan farketmez ıslık alan birde emre b var bunlar gayet doğru örnekler arda çok kısa zamanda 3.sıraya yükseldi başarısının devamını dilerim.

Bu adam "en az" bizim kadar Galatasarayli . Yani acikcasi ben emre b kadar bile sevmem ardayi cunku yapmacik simarikliklari , laubali hal ve mimikleri , kusuru olan seyleri asla ustlenmemesi , hata yaparim yanlis yapmam tipi alayci yaklasimi

Milli takimda tum ulke seyircisine karsi yaptigi affedilmez hareketler

Fakat GS hakkinda bir kere olsun kotu konusmamistir , belki bizle ilgili tek hatasi komik teklif aciklamasiydi , ama muhtemelen biz de harbi komik teklif yapmisizdir herkese servet dagitirken

Herseyine saldiralim ama harbi Galatasarayli yani

Sneijder attı, Arda çıldırdı!

Bu adam "en az" bizim kadar Galatasarayli . Yani acikcasi ben emre b kadar bile sevmem ardayi cunku yapmacik simarikliklari , laubali hal ve mimikleri , kusuru olan seyleri asla ustlenmemesi , hata yaparim yanlis yapmam tipi alayci yaklasimi

Fakat GS hakkinda bir kere olsun kotu konusmamistir , belki bizle ilgili tek hatasi komik teklif aciklamasiydi , ama muhtemelen biz de harbi komik teklif yapmisizdir herkese servet dagitirken

Arda Turan devir adamıdır. Galatasaray'ı transferin son günü yolda bırakmıştır, geçin para kazandırdı işlerini yerine yine para verip verim alamadığımız bir adam aldık ayrıca yeniden yapılanmaya giden bir takımı, transferin son günü takımın kaptanı olarak bırakmıştır. Yine kaptanlık yaparken takımın formasına karşı kullandığı sıfat ortada ve genelleme yaparak ifade ediyor bunu ne güzel duruş ne büyük Galatasaraylılık. Teklif komik ise bile ki kime göre neye göre hadi böyle olduğunu kabul edelim bunu bu şekilde ifade etmesi ne kadar doğru?

Emre devrin adami olabilir ama arda degil , harbiden Galatasarayli , rahatlikla bjk ye gidebilirdi , zamaninda fb ye gidebilirdi , o donemde barcelona filan hayaldi

Forma meselesinde taraftarin 90% i "arda ilk kez hakli" dediler

Selcuk 3,5 ya da bir cok yabanci 3,5 civari alirken ardaya 2,250 + mac basi dedilerse komik der tabi , hatasi rakami aciklamamasi

Video ya itibar etmiyorum , onemsiz bir mirildanma , bjk li olmuyor onunla

Futbolu birakinca goreceksiniz . Ama diger yandan saygisizliklari , asiriliklari ve tonla olayi dusununce tamir edilemeyecek noktada ardanin durumu

Arda Turan devir adamıdır. Galatasaray'ı transferin son günü yolda bırakmıştır, geçin para kazandırdı işlerini yerine yine para verip verim alamadığımız bir adam aldık ayrıca yeniden yapılanmaya giden bir takımı, transferin son günü takımın kaptanı olarak bırakmıştır. Yine kaptanlık yaparken takımın formasına karşı kullandığı sıfat ortada ve genelleme yaparak ifade ediyor bunu ne güzel duruş ne büyük Galatasaraylılık. Teklif komik ise bile ki kime göre neye göre hadi böyle olduğunu kabul edelim bunu bu şekilde ifade etmesi ne kadar doğru?
Marş icin konusuyorum
Dustayken soyluyor buyuk ihtimal gayet normal bence ben de arada fener veya besiktas marsi soyluyorum

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O da bir sey mi ?

Uefa finaline giderken ligde sampiyonlugu garantiledigimiz macta moldovanin bjk ye attigi macta az ziplamadim

4-5 sezon evvel olcay in son dk da fb ye attiginda bjk li gibiydim , keza sergenin 2 tane kadikoyde attiginda 2006 sezonunda

Bu sezon elia nin bjk ye attiginda keza , hatta bizle ilgisi olmayan burak in fb ye attiginda 2010 da

O yuzden kalkip bu video ile arda yargilanamaz . Ama hiper Galatasarayli olmasi da ardayi aklamaz

Ama klube karsi bir hareketi olmadi , en az bizim kadar taraftardir

Marş icin konusuyorum
Dustayken soyluyor buyuk ihtimal gayet normal bence ben de arada fener veya besiktas marsi soyluyorum

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
???

Üst Alt