Haber - Arda Turan: "Galatasaray'dan önce kendimi bir Atletico Madrid efsanesi olarak görüyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Arda Turan: "Galatasaray'dan önce kendimi bir Atletico Madrid efsanesi olarak görüyorum"

Sizce Arda Turan, Galatasaray Efsanesi Midir?

• Evet

Kullanılan: 11 12.8%
  • Hayır

Kullanılan: 75 87.2%

• Kullanılan toplam oy
    86
Haklı adama 1 jübile Maç'ı bile ayarlayamadılar.Kulübe o kadar bonservis kazandırmış 1 oyuncu.Diğer Altyapı oyuncularına da bu yönden örnek oldu bu transferlerle.Bizden daha çok Atletico Madrid forması giydi ve orda daha çok sevgi ve saygı gördü..

jübile maçı ayrı da arda bu takıma doğru düzgün ne kazandırdı ki sportif olarak efsane olsun zaten

Atletico için ne ifade eder tam bilmiyorum da bizim herhangi bir taraftar için Muslera'nın çeyreği kadar değerli olduğunu sanmıyorum. Doğru söylemiş yani efsane falan değil, öyle kolay olunmuyor efsane.

Futbolcu olarak Galatasaray efsanesi değil tabii ki. Bizde oynadığı dönemler şanssızlığına Galatasaray tarihinin en kalitesiz kadrolarına denk geldi belki de. Selçuk İnan çok daha büyük efsanedir Arda Turan'dan. Tabii bu durum Arda Turan'ın iyi bir Galatasaraylı olduğu gerçeğini değiştirir mi? Değiştirmez.

Ya takıldğınız şeye bak arkadaş , Arda ben Galatasaraylı değilim mi diyor efsanesi değilim Galatasarayın diyor , GS'nin efsanesi olmak o kadar kolay birşey mi size göre ? Bizim altyapımızdan çıkan çok iyi bir GS'li.

Adam ülkeye döndüğünde bize değil başakşehire geldi, terim olmasa o son dönemi de olmayacaktı. Öyle bir oyuncu kendisi hakkındaki görüşü de doğru kendisi a.madrid efsanesidir, çünkü bizimle elle tutulur başarısı yok herifin.

Tugay ne kadar efsaneyse bu da o kadar efsane. Son dönemi olmasa tam copy paste olurdu.

Ben atletico efsanesiyim deseydi kimse yorum bile yapmazdı Galatasaraydan önce diye lafa girince antipati topluyor. Karıştırmayın ulan Galatasarayı saçma rekabetlerinize..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Üst Alt