Arda Turan: "Galatasaray’ın evladı Arda’yı herkese göstereceğim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray’ın evladı Arda’yı herkese göstereceğim"

Olan oldu ve takımımızın oyuncusu oldu. Artık negatif enerji göndermenin köstek olmanın kimseye faydası yok. Şans vermek destek olmak gerekir.

Selçuk İnan’ın da acilen ikna edilip futbola dönmesi sağlanmalı.3 milyon Euro gibi yıllık ücretle anlaşma sağlanabilir.Arda ile iyi bir ikili oluştururlar.Bloklar arası masafeyi azaltarak dinamik kanat akınları ile rakibi boğarlar.Takım önemli ölçüde dinamizm kazanır.

Adam tayfa istemiyoruzcular gelmis gene. Bu takimda 3 yilda 10 mac oynayip herkesi büyüleyen feghouli, top oynamayan 10 numara belhanda oynuyor. Sanki bana deliler gibi kosan mücadele eden takimimiz var. Arda bu saydigim adamlardanda emre akbabadanda iyi oynar

Adam tayfa istemiyoruzcular gelmis gene. Bu takimda 3 yilda 10 mac oynayip herkesi büyüleyen feghouli, top oynamayan 10 numara belhanda oynuyor. Sanki bana deliler gibi kosan mücadele eden takimimiz var. Arda bu saydigim adamlardanda emre akbabadanda iyi oynar

Koşulsuz, şartsız biat mı edelim yani? Sevmiyoruz Arda'yı, geçmişte yapmış olduğu şeylerle Galatasaray kulübünde oynamayı hak etmiyor. Mesele iyi oynayıp, oynamaması değil. Galatasaray'ın ilkelerine yakışır bir sporcu değil.

Koşulsuz, şartsız biat mı edelim yani? Sevmiyoruz Arda'yı, geçmişte yapmış olduğu şeylerle Galatasaray kulübünde oynamayı hak etmiyor. Mesele iyi oynayıp, oynamaması değil. Galatasaray'ın ilkelerine yakışır bir sporcu değil.

Maclar ilkelerle, iyi insan olmakla kazanilmiyor. Misal Falcao iyi niyetli bir insan olabilir, süphem yok, ama takimda Galatasaray ruhuyla sahaya cikan oyuncu kalmadi. Araplardan yada yeteneksiz kiralik oyunculardan medet umuyoruz. Arda en azindan sahada bana göre isyan edebilecek birisi. Basaksehir performansi benim icin referans degil. Ayrica kötü bir insan oldugunuda düsünmüyorum, aksine hatalari olmasina ragmen duygusal bir kisiligi var ve yaptigi hatalarin farkinda. Biat etmeye gerek yok, futbolcu transfer ettik, takimi adamin üzerine yapmadik

Üst Alt