Arda Turan: "Galatasaray'la para konuşmam, boş sözleşmeyi imzalarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray'la para konuşmam, boş sözleşmeyi imzalarım"

kapak_230701.png

Galatasaray Arda Turan ile yeni sözleşme yapmaya hazırlanıyor.

Transfer çalışmaları Burak Elmas’ın gelişiyle hız kazandı.

Muslera, Marcao, Emre Taşdemir ve Ömer Bayram'ın sözleşmesinin uzatılmasının ardından yeni yönetim direksiyona geçti ve Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Arda Turan ile de yeni sözleşme imzalayacak.

YENİ SÖZLEŞME 1+1 YILLIK
Fatih Terim'in Florya'ya ayak basmasıyla beraber antrenmanlara başlayan ve takımla çalışmalarını sürdüren Arda Turan ile 1 Temmuz'da yeni sözleşme imzalandığı açıklanacak. Arda Turan ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak olan Galatasaray Yönetimi, tecrübeli futbolcudan her türlü kolaylığı da aldı.

Kariyerini Galatasaray'da tamamlamak isteyen Arda Turan, "Ben, Galatasaray ile hiçbir zaman para konuşmam, boş sözleşmeyi imzalarım. Değerli başkanımız sözleşmemizi getirir, ben de imzalarım." dedi.

Arda Turan ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak olan Galatasaray'ın, resmi duyuruyu 1 Temmuz'da yapması bekleniyor.

Haberler

bence takımda kalabilir bir sezon daha. fiziğini bayağı iyi gördüm, fazla kilosu hiç yok. tabiki eski arda değil ancak geçen sezon sahada olduğu her maç neredeyse katkı verdi. büyük maçlarda (ts-bjk) goller attı, sorumluluk aldı. zaten hasta gs'lı olduğunu biliyoruz. bence takımda kalmalı bir sene daha. zaten 3 kuruşa oynuyor neredeyse.

Üst Alt