Arda Turan: "Hepsinden tek tek hesap soracağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Hepsinden tek tek hesap soracağım"

Şimdi onun yerine koymak gerekir biraz insan kendisini.
Milli takım maçında ve bide üstelik tüm dünya izlediği maçta gereksiz şekilde ıslıkliyorsun. Ve bu durum benim ailemi annemi babamı maf eder. Bu tepkiyi anlayışlı karşılıyorum açıkçası.

Aslolan Galatasaray !!!

Önce insanlık adamın anasına küfür etmişler

Senin anana,doğmamış cocuğuna küfür etseler boynunu eğer topunumu oynarsın _?

Bak yapılanın doğruluğunu kesinlikle savunmuyorum am şöyle birşey var sen milletin hobisi olan üstüne para verip yaptığı bir şeyden bir insanın ömründe kazanamayacağı parayı bir senede kazanıyorsun ve profesyonelsin eğer ki maçın ortasında tepki gerekirse küfür kaldıramayıp taraftara el kol yapıp trip atıcaksan kusura bakma ama bırak futbolu

Önce insanlık adamın anasına küfür etmişler

Senin anana,doğmamış cocuğuna küfür etseler boynunu eğer topunumu oynarsın _?

profesyonel bu adamlar ...
kötü oynadıkları her maç küfür yediklerini biliyorlar. tonla para almasını biliyorlar değil mi ?
g*tüm göbeğim aldı başını oynayamıyorum demiyor anca artislik yapıyor.

nerede nezaman istersen arda. her türlü kapışırız sen yanına volkan abinle emre abini al bana forumdan vasfi yi verseler yeter.

Kufur icin bunlari demisse eyvallah ama biliyoruzki en ufak elestiriye bile tahammulleri yok. O kadar buyuk paralar kzanacaksin, san sohret sahibi olacaksin ama elestiriye gelemeyeceksin... vay yavrum vay, yok oyle bir dunya... Tabi kufru ayri tutuyorum.

profesyonel bu adamlar ...
kötü oynadıkları her maç küfür yediklerini biliyorlar. tonla para almasını biliyorlar değil mi ?
g*tüm göbeğim aldı başını oynayamıyorum demiyor anca artislik yapıyor.

Davasında haklı adam

Futbolu holiganlaştırmayı çalışanları sınır dışı ediyorlar.Şu kafayı savunan tipler turnuvaya gitse oradan da sınır dışı edilir

Şimdi onun yerine koymak gerekir biraz insan kendisini.
Milli takım maçında ve bide üstelik tüm dünya izlediği maçta gereksiz şekilde ıslıkliyorsun. Ve bu durum benim ailemi annemi babamı maf eder. Bu tepkiyi anlayışlı karşılıyorum açıkçası.

Aslolan Galatasaray !!!

onun yerine koyuyorum milyon dolarlar alıyorum evet ülkemin bayrak adamı oluyorum kaptanı oluyorum beklentiler yüksek evet hala çok iyi ama böyle bir turnuvaya onca reklam yapılmış edilmiş kaptan arda büyük arda falan sen geliyorsun emekli hayri amca gibi abi bir insan hiç mi utanmaz ne mücadele ne koşu göbek o biçim ve hani diyorlar ya milli mesele milli dava el altından paralar primler dağıtılmasa hayatta gelmezler sırf reklamlar sayesinde milli takım ayagına 2 senede top oynayıp kazanacağı parayı kazandı.

Ne güzelmiş arda olmak yan gel yat göbekle milli takıma gel leş gibi oyna milyonları götür kaptan ol sonra tepki görünce duyar kas delikanlı rolü kes.

arda git gide bizden uzaklasıp tam şikecilere yakın bir adam olmaya baslıyor,arkadasında dedigi gibi biz 66 numaralı çocugu severdik

kendini messi ronaldo seviyelerinde görüp karşı dagları ben yarattım havalarında olan arda o 66 numaralı galatasaraylı arda degil

Arda duygusal bir insan, para kazaniyor diye, etkilenmeyecek diye birsey yok. Bu küfür edenleri, bir saatligine 20-30 barzonun agzindan salya akita akita kendilerine küfür ettikleri bir odaya kilitlesen, hayati boyunca piskolojileri düzelmez.

Davasında haklı adam

Futbolu holiganlaştırmayı çalışanları sınır dışı ediyorlar.Şu kafayı savunan tipler turnuvaya gitse oradan da sınır dışı edilir

ıslak sopayla dinlene dinlene dövseler adam olmaz bundan . 3 maçta da rezildi hala kadroda ..şansa bala turu geçsek yine kadroya alınır.
bıraksın bu tripleri.
zamanında bize de az trip atmadı ciğerini biliriz bunun

onun yerine koyuyorum milyon dolarlar alıyorum evet ülkemin bayrak adamı oluyorum kaptanı oluyorum beklentiler yüksek evet hala çok iyi ama böyle bir turnuvaya onca reklam yapılmış edilmiş kaptan arda büyük arda falan sen geliyorsun emekli hayri amca gibi abi bir insan hiç mi utanmaz ne mücadele ne koşu göbek o biçim ve hani diyorlar ya milli mesele milli dava el altından paralar primler dağıtılmasa hayatta gelmezler sırf reklamlar sayesinde milli takım ayagına 2 senede top oynayıp kazanacağı parayı kazandı.

Ne güzelmiş arda olmak yan gel yat göbekle milli takıma gel leş gibi oyna milyonları götür kaptan ol sonra tepki görünce duyar kas delikanlı rolü kes.
Takım tümü dökülürken sadece tek oyuncuya tepki gösterilmesi çok yanlış bir hareket.

Ama olay bu değil ve para da bu ölümlü dünyada her şey hiç değil.
Adam kendisi için değil annesi için tepki gösteriyor ki sonuna kadar haklı. Milyonları kazanıyor diye de anasına sahip de çıkamaz diyemem ben. Sen diyorsan milyon için banane annemden o senin tercihin olur tabiki ve bu düşünceye de saygı duymak zorunda olurum

Aslolan Galatasaray !!!

Ne gereksiz yere isliklsnmasi ya. 1-2-3 yeter daha topu alip yurursen isliklanirsin. Ayrica futbolun dogasinda var kufur kusura bakmayin kufur yedi diye aglamayacak. İyi o zaman her mactan sonra birileri cikip kufrettiler diye aglasinlar.

Son düzenleme:
Üst Alt