Arda Turan ile 1 Yıllık Yeni Sözleşme İmzalandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan ile 1 Yıllık Yeni Sözleşme İmzalandı

akbaba ve ömerin kontratlarının uzatılmalarını yabancı sınırı kapsamında doğru bulmakla beraber ardanın bu son sözleşmesine karşıyım fiziği artık kaldırmıyor futbolu 20 dk oynarsa oynar maç başı
Abi kesinlikle doğru uzatma kararı hatta Arda abilik vs yapar o da tamam ama GS çıkarları doğrultusunda. Ben Ömer'e verilen paranın fazla olduğunu düşünüyorum ayrıca 3 yıllık sözleşme de çok en azından 1+1+1 yap, 2+1 yap performansa dayalı olarak.

Bu müthiş transferle Galatasaray’ın gelecek 10 yılı garanti altına alınmış oldu.
Sarbi‘nin de yuvaya dönüş zamanı geldi.Onunla da 3+1 acil imzalanmalı.

Adam gayet başarılı bir sezon gecirdi. Herkesin düşündüğü gibi yatmadi, kaos çıkarmadı. Aslanlar gibi mucadele etti. Galatasarayda 1 sene daha devam etmesi gayet yerinde bir karar. Ayrıca size ne adamın yaptığı yanlışlardan. Sanki hepimiz mukemmelsiniz.
Şu kafada olan yüzde 10 var sadece forumda malesef renktas.gecen sezon aldığı maaşı yüzde yüz hak eden birkaç futbolcudan biriydi saha içinin dışında kaptanlığı da 10 numaraydi

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Raul gibi biri bile ayrıldı zamanı gelince madridden. Bizse evlatlık alıyoruz. Aksi yapılırsa da vefasız deniyor !!

Kaldı ki Raul aralıksız madridde oynamış, yüz kızartıcı hiç bişey yapmamış biri olmasına rağmen 32 yaşında güle güle dendi!!

Geldiğinden beri bir falsosu olmadı. Defalarca yazdım gelmeden önce. Hata olur gelmesin, hocayı da satar bizi de satar, futbol namına verecek bir şeyi kalmadı dedim. Beni haksız çıkardı şu ana kadar. Büyük hataları oldu son 10 yılda. Ama arınmak için geldiğini de gösteriyor 1 yıldır. Umarım eski huyları depreşmez, gururla ve başarıyla formaya veda eder. Futbol aklı yüksek bir oyuncuydu her zaman. Belki iyi de bir hoca olur ilerde. Hayırlı olsun.

Burak Elmas direkt 1-0 geride başladı gözümde şu KAP olayından sonra.

Bu heriften çekeceğimiz var gibi maalesef.

Gelecegin takimini kuruyoruz, üst üste 5 kere sampiyon olmak icin , akin akin geliyoruz ardayla omerle emrelerle kim tutar bizi donk da katilsin yenilmez armada olalim.

Büyüksün baskan sözlerini birer birer tutugun icin. Sen böyle devam et o taraftar seni göndermesini bilir

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt