Arda Turan: "İnşallah Galatasaray'ımız şampiyon olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "İnşallah Galatasaray'ımız şampiyon olur"

CsanqOYWgAAbDXh.jpg

Arda Turan, Milli Takım, Barcelona'daki hayatı ve Galatasaray üzerine samimi açıklamalarda bulundu.

Barcelona'nın Türk yıldızı Arda Turan, Lig TV'ye verdiği röportajda gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Barcelona'da her şeyin yolunda gittiğini söyleyen yıldız oyuncu, "İnşallah başladığımız gibi devam eder. Ama önemli olan sonunda kupa kazanabilmek. Şampiyonlar Ligi'ni kazanabilmek, ligi kazanabilmek. Her şey yolunda. Akşamları özel antrenmanlar yapıyorum, özel çalışıyorum" diye konuştu.

Kendini orta sahada daha rahat hissettiğini ifade eden Arda, "Sizleri anlıyorum, istiyorsunuz ki Arda her maç gol atsın, asist yapsın. Barcelona daha çok pasa dayalı. Ön tarafta daha gole oynayıp, asist yapınca da insan daha mutlu oluyor. Öndeki 6 mevkinin hepsinde oynayabilirim" diyerek çok yönlü bir oyuncu olduğunu dile getirdi.

"DÜNYA KUPASI'NDA OYNAMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in açıkladığı son Milli Takım kadrosunda kendine yer bulamayan Arda Turan, Dünya Kupası'ında oynamak için elinden geleni yapacağını söyledi. "Şampiyonlar Ligi kupam eksik oldu, onu almak istiyorum. Bir de Dünya Kupası oynamadım, onun için de elimden geleni yapacağım. Benim hayallerim fazla yukarıda, hayalperest olduğum için. Futbol sonrası futbolu yönetmek istiyorum. Bunun için hem kendimi geliştirip, hem de sonuna kadar çalışacağım" diyen Arda Galatasaray'a dair de önemli açıklamalarda bulundu.

"İNŞALLAH GALATASARAY'IMIZ ŞAMPİYON OLUR"

Galatasaray sevgisini hep içinde taşıdığını ifade eden Arda, "Galatasarayımızın maçlarını kaçırmamaya çalışıyorum. Bu sene çok daha zorlu bir lig bekliyor herkesi. Beşiktaş çok iyi oynuyor. Başakşehir ve Bursaspor ise sistem takımları, iyi oynuyorlar. Ama duygusal bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum, inşallah şampiyon oluruz" diye konuştu.

Yeni transferleri de değerlendiren yıldız oyuncu, "Transferler, Nigel de Jong, yeni gelen arkadaşlar, Bruma'nın performansı çok iyi gidiyor. Orta sahada Selçuk İnan gibi bir Galatasaray efsanesi var. Ben onun kötü oynadığını düşünmüyorum. Durumu gayet iyi. Bu ligi kazanabilecek seviyedeyiz. Eren Derdiyok'u da çok beğeniyorum. Kötü oynadığımızı düşünmüyorum, zamanla daha iyi olacaktır" ifadelerini kullandı.

Lig TV

Sen teklifini beğenmediğin takım hakkında konuşma

Git bir restoranda hesap al yanına bir iki bahşiş de alırsın prim niyetine

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Selçuk'un performansını beğenen kötü oynadığını düşünmeyen biri ilerde Türk futbolunu yönetecekmiş, peh. Şimdiden başlamış evlatçılığa.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasarayın teklifi komikti diyen bir hıyarı kale alacak değilim.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

kafada sürekli bi hesap sürekli kendi meselelerini araya bişeyler katarak halletme peşinde. çok umrundaydı sanki galatasaray. selçuk üzerinden milli takım muhabbeti ve kendini sürekli eleştirenlerle derdi.

Buna noldu ya bi anda bizi agzina almaya baslamis.
3 milyon euro alan selcuk sallantidayken o paraya mi goz koydu acaba.Yaslandi gelecege yatirim yapiyor heralde

Öyle yada böyle futbolu bizde bırakacak bu adam. Şimdiden kabullenin.
İyi de olacaktır şüphesiz. Verimde alırız kırgınlıklar ortadan kalkar.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt