Arda Turan: Liverpool 13M Poundluk Altın Çocuk İçin Manu İle Rekabet Ediyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: Liverpool 13M Poundluk Altın Çocuk İçin Manu İle Rekabet Ediyor

Cevap: Arda Turan: Liverpool 13M Poundluk Altın Çocuk İçin Manu İle Rekabet Ediyor

FM cilikle bir alakası olduğunu sanmıyorum. Satmayıp bezdirelim oda sözleşmesi bitince bedavaya mı kaçsın? Yurt dışına giderse marka değerinin artacağıda aşikar.

senin takımında başka arda varmı? türkiyede varmı? sen onu satınca avrupadan kimi alıcan? alıp 5 sene bekletiptemi türk vatandaşlığına geçirip mi oynatıcan? onun yerine emre çolak var diyip saçmalıklara mı kanıcan? takımın değerini düşürüp, zayıflatıp ne amaçlıyorsun? liverpool gol atınca goool arda attı diyip. ven yuuu vooolk diye başlayıp yu vil nevır volk elonumu söylicen.

alla alla ya. :m26::m26::m26::m26::m26:

Cevap: Arda Turan: Liverpool 13M Poundluk Altın Çocuk İçin Manu İle Rekabet Ediyor

İsterlerse çok para versinler ben ARDA nın gitmesinden yana değilim.

Ben onsuz bir takım istemiyorum..

Belki paraya ihtiyacımız var doğru ama biz taraftarın ARDA ya daha çok ihtiyacı var..

Bu yüzden ne şimdi nede gelecekte ASLA...!

Arda'nında Hasan gibi olmasını isteyenler varmış demek, adamı elinde tut tut nereye kadar.

Arda'nında Hasan gibi olmasını isteyenler varmış demek, adamı elinde tut tut nereye kadar.

Ne alakası var kardeşim hasan ın eliini mi tuttuk..Dünya kupasından sonra transfer görüşmeleri yapmadı mı..Ama sonuçta takımda kaldı..

Ben Arda nın kalmasından yanayım..Bırakında takımızda Avrupa nın gıpta ettiği bir Türk futbolcu olsun..

Ne alakası var kardeşim hasan ın eliini mi tuttuk..Dünya kupasından sonra transfer görüşmeleri yapmadı mı..Ama sonuçta takımda kaldı..

Ben Arda nın kalmasından yanayım..Bırakında takımızda Avrupa nın gıpta ettiği bir Türk futbolcu olsun..

Hasan Sas'a 10 milyon istiyorduk, ingilizler 9 veriyordu.

Yazik oldu bence.

Alican Uğurlu iyi güzel söylüyorsunda senin bu Hleb olayı ne oldu onunla alakalı bir basın toplantısı beklıyoruz senden!

Alican Uğurlu iyi güzel söylüyorsunda senin bu Hleb olayı ne oldu onunla alakalı bir basın toplantısı beklıyoruz senden!

dün yazdım ya. bi daha yazayım. hleb le anlaşıldı. kulüple de anlaşıldı. yani leo nası bizdeyse hleb te bizde ama neden hala imza atılmadı onu bende bilmiyorum. imza belkide atıldı ama toplu imza olacak.

Bu sene gitmesin ama seneye Liverpool gibi büyük takıma giderse gitsin derim.

Bu sene gitmesin, şu sene gitmesin diye diye adam bu takımda 30unu bulmaz inşallah. :)

senin takımında başka arda varmı? türkiyede varmı? sen onu satınca avrupadan kimi alıcan? alıp 5 sene bekletiptemi türk vatandaşlığına geçirip mi oynatıcan? onun yerine emre çolak var diyip saçmalıklara mı kanıcan? takımın değerini düşürüp, zayıflatıp ne amaçlıyorsun? liverpool gol atınca goool arda attı diyip. ven yuuu vooolk diye başlayıp yu vil nevır volk elonumu söylicen.

alla alla ya. :m26::m26::m26::m26::m26:

Yeni Ardala cikarmak istir Arda yerine oyuncu almak degil. Ama 1 sene kalir sonra kalmasi cidden hem onun zararina hem bizim.

Arda'yı satalım Dos Santos'u alalım.

Servet'i satalım Caceres'i alalım.

M.Topal'ı satalım Emana veya Biglia'yı alalım.

Alalım almasınada yabancı kuralı diye bir şey var.Bakın Fenerbahçe bundan çok çekti ve şimdi kaliteli Türk futbolculara saldırıyor ve alıyorlar.

Arda iyi paraya satılır, Hamit alınır ona birşey diyemem

Ama elimizdeki kaliteli Türk futbolcuları korumalıyız yoksa başımız çok ağırır.

Arda Bu sene kalacak benim bildiğim,ama seneye gitme ihtimali yüksek.Biz Arda'yı seviyoruz,ihtiyacımız var ona diye neden onu hayallerinden edelim ki.Neden bizi Avrupa'da gururla temsil etmesine engel olalım ki.Seneye istediği yere gidebilir,bana kalsa bu sene de gidebilir ama Adnan Polat göndermiyomuş,Ahmet Bulut öyle dedi.

Arda'nın kalitesini herkes kabul etti,bi fb liler edemedi.

renktaş alex ferguson söylese dikkat çeker ama elin fazla birayı kaçırmış Mr.paul ü söyleyince komik oluyor

Adamlar bizim gibi değil bir kere. :) Misal videoyu izlediler, hastası oldular, Ronaldo gibi lan bu diyorlar. Hareketler belki ama iş bitiricilik, takıma skorsal katkı anlamında Arda Ronaldo'nun yanından geçemez. :) Adamlar bizim gibi olsaydı (fesat mıyız acaba?) videoya baktıktan sonra video ile adam mı alınır lan deyip geçerlerdi. Ama asıl dikkate alınması gereken onu bizzat izleyenlerin yorumları. Hem Anfield'da, hem EURO 2008'de hem de diğer Avrupa maçlarında (misal Bordeaux maçı)...

Arda Bu sene kalacak benim bildiğim,ama seneye gitme ihtimali yüksek.Biz Arda'yı seviyoruz,ihtiyacımız var ona diye neden onu hayallerinden edelim ki.Neden bizi Avrupa'da gururla temsil etmesine engel olalım ki.Seneye istediği yere gidebilir,bana kalsa bu sene de gidebilir ama Adnan Polat göndermiyomuş,Ahmet Bulut öyle dedi.

YAv nedir bu Avrupa da bizi temsil etsin hevesi..

emin olun başka ülkelerde böyle temsil hevesi yok..Şimdi Baros Çekleri mi temsil ediyor Türkiye de..Boş işler bunlar..

İlle de temsil edecekse takımda kalarak da bunu pekala yapabilir..

Sizin bu düşünceniz şu:

Türkiye de anadolu takımları neyse Avrupa da da Türkiye o..Yetiştiricez yetiştirecez sonra da gözbebeklerimizi Avrupa ya satacaz..

Artık GALATASARAY yıldız futbolcu satan değil alan olmalıdır..

Eğer bu düşüncede değilsek o zaman hiçbir zaman kaçan şampiyonluğa üzülmeyelim veya şampiyonluğa sevinmeyelim..

ÇÜnkü bu düşünceyle Şampiyonlar Ligi finalini ancak star da izleriz

Şunu bilmeliyiz ki, Biz yıldız satan değil yıldız alan kulüp olamayız. Hayal kurmayın gerçekçi olun, bütçemiz avrupa sıralamasında kaçıncı sırada sizce, Bizim Man. Utd., Barca, İnter hatta Lyon gibi kulüplerle sdk yarıştırmamız şu an için hayalden öte gidemez. Bizim yapabileceğimiz Porto gibi, Ajax gibi yetiştirip satmak olabilir ancak, bu bakımdan Arda biraz daha parlarsa onu elde tutmak imkansız olur.

Bu sene gitmez bi yere ama seneye daha tutamayız Arda yı

Üst Alt