Arda Turan Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Milli Takımı Bıraktı!

TRTspor Yorumcusu Lütfi Özel:
"Arda'nın Bilal Meşe'ye saldırısı organize bir işti.G.Gönül kameraları engelledi.Burak ve Caner de etrafında durdu"

"Saldırı sırasında Arda dönüp Selçuk İnan'a 'Kara yapma, bırak beni kara dokunma' diyordu. Lakabı herhalde."

valla milli takım pek bir şey kaybetti mi soru işareti

arda zaten milli takımı çok sallamıyor külhanbeyliği yapıyor orada da

en azından uzak olursa Yunus'tur, Enes'tir, rahat rahat toplarına bakarlar çocuklar

Haluk Yürekli: "Arda Turan'ın ardından yeni vedalar da olacak! Kılıçlar yine çekildi! Bakalım kim kazanacak."

Çağdaş SevinçOnaylanmış hesap @cagdassevinc

Yalan habere tepkiymiş falan. Marca, Arda Turan'ın sabaha kadar partilere gittiğini yazmıştı, aynı tepkiyi niye o zaman göremedik?

DBpURYYXoAAGF8X.jpg

Bağış Erten: "Arda'yı ben tanırım. Arda benim arkadaşımdır. Ama bunun nesini savunabilirim ben? Türkiye'de futbol adına bunu mu konuşacağız"

Bağış Erten: "Rıdvan Dilmen 'niye Volkan Babacan orada' diyor. Hiçbiri orada olmasın. Volkan Babacan da olmasın, Arda Turan da olmasın."

Bağış Erten: "Milli takımı sevmeyen bir ülke var şu anda."

Ali Naci Küçük: "Selçuk İnan dışında hiçbir oyuncu Arda'yı gerçekten sakinleştirmeye çalışmadı. Arda da Selçuk'a çok sert çıkıştı."

desene "bu milli takımı ronaldo yada messi gelse kurtaramaz bu benim bahanem oldu. Barcelona'dan başka külüpte bulamayacam AVrupa'da, Dün de kötü oynadım zaten. Başka bir külübe gidebilmem için bu gerekliydi."

En başından beri Arda Turan, Burak Yılmaz, Caner Erkin, Gökhan Gönül gibi oyunculari almayacaktın milli takıma.

Bu oyuncular yıllardır büyük turnuva bekleyen türk milletini ve milli takımı EURO 2016da sabote etmiştir. Ama ülke yapısı yine bunları haklı çikardı.

Bu oyuncuları futbolun içinden almadığımız sürece, başarı hayal olur. Yeter artık, bırakın şu mafyatik oyuncuların yakasını. Olan yine milli takima oluyor önemli eleme maçlari öncesi. Sonra sorarsan hepsi milli takım başarısı için elinden gelenini yaparlar.

Üst Alt