Arda Turan Ntvspor'da Futbol Aktüel'e katıldı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Ntvspor'da Futbol Aktüel'e katıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan şuanda Futbol Aktüel'de | NTV Spor Canlı

Neyini anlamamis arkadasim tek on libero onunde Elano ve Mustafa SARP'in kaleye 50 metreden oyun kurdugu muazzam sistemi mi anlamamis?

Birakin Rijkaard fasolugunu.

Aradaki mesafelerin çok olduğunu ve sistemin işlemediğini söyledi zaten. Stoperler gerektiğinde birebir kalabilmeli derken bile bizimkilere laf atmış olaiblir, o kısım yorum tabii.

Aziz Yıldırımdan bize ne ya..Ne saçma sorular..

Vay arkadaş bütün Fenerlilerden bahsediyorlar olaya bak.

hah Azize konusuda açıldı.Fb ye ne zaman geliceksin sorusunu bekliyorum birazdan.

ulan program basından beri laf etmedim etmedim de rıdvan nerde fenerli adam sunuyo ortaya hemen.. hey allahım yaa..

Abuk subuk maclara kendini Barcelona sanarak cikarsan elinde patlar. Kadroya, lige gore futbol oynamadi ki takim son iki senede. Lesh lesh isler yapildi. Arda hakli. Gecen sene mutemadiyen tek forvet ve elde kalan iki gol tehditini de kanatlara koyarak abuk bir futbol oynadi takim. Arda ortada oynasa, ortada Elano ve Mustafa Sarp basiretsizlerine oyun kurdurmasa takim kesin cok daha iyi sonuclar alirdik.

arda gitmis coktan

yoksa boyle rahat konusamaz

Aynen öyle bitirmiş herşeyi belli aşırı rahat. Birşeyleri bahsederken kendini katmıyor, yapılır-oynarsın oynarız desene çocuğum Azizi'de övmeye başladı Arda noluyor Alex arasa kanka naber diyecek. Karşıt olma tamam da bu kadar samimiyette niyeydi yani :D

Programin konugu Galatasaray kaptani mi Fenerbahce kaptani mi cok anlayamadim.. hah simdi de Besiktas'a gectiler.

Abuk subuk maclara kendini Barcelona sanarak cikarsan elinde patlar. Kadroya, lige gore futbol oynamadi ki takim son iki senede. Lesh lesh isler yapildi. Arda hakli. Gecen sene mutemadiyen tek forvet ve elde kalan iki gol tehditini de kanatlara koyarak abuk bir futbol oynadi takim. Arda ortada oynasa, ortada Elano ve Mustafa Sarp basiretsizlerine oyun kurdurmasa takim kesin cok daha iyi sonuclar alirdik.

Ayhan konusu olmasa sana çok katılacam Hayri:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt