Arda Turan & Nuri Şahin & Mesut Özil - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan & Nuri Şahin & Mesut Özil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan & Nuri Şahin & Mesut Özil

Mesut aşırı abartılan bir oyuncu.Oyun sitilinide hiç begenmiyorum.C.ronaldo var takımında zaten adama pas ver 100 de 90 gol yapıyor.Mesutun assistlerı ondan çok gözüküyor.Gol bakımından o mevkide oynayan bir oyuncu için çok az golu var zaten.5 yada 6 tıydı bu sezon gol sayısı.Ardaya şu sıralar bende çok kızıyorum ama gerçekçi olmak lazım, sağlıklı kafasını futbola vermiş bir Arda dünyanın sayılı oyuncularındandır.Mesut filan yanına yaklaşamaz.Arda için bundan öncekı senelerde topıc bile acmıstı fb liler çok ıyı hatırlıyorum.Dunyadaki hiç bir futbolcuyu ıstemıyoruz, Arda yı getirin sayın başkan diye.Onların Arda saplantısı hiç bir zaman bitmez.Bizden bile daha çok Arda yı tartışıyorlar.

Mesut aşırı abartılan bir oyuncu.Oyun sitilinide hiç begenmiyorum.C.ronaldo var takımında zaten adama pas ver 100 de 90 gol yapıyor.Mesutun assistlerı ondan çok gözüküyor.Gol bakımından o mevkide oynayan bir oyuncu için çok az golu var zaten.5 yada 6 tıydı bu sezon gol sayısı.Ardaya şu sıralar bende çok kızıyorum ama gerçekçi olmak lazım, sağlıklı kafasını futbola vermiş bir Arda dünyanın sayılı oyuncularındandır.Mesut filan yanına yaklaşamaz.Arda için bundan öncekı senelerde topıc bile acmıstı fb liler çok ıyı hatırlıyorum.Dunyadaki hiç bir futbolcuyu ıstemıyoruz, Arda yı getirin sayın başkan diye.Onların Arda saplantısı hiç bir zaman bitmez.Bizden bile daha çok Arda yı tartışıyorlar.

Mourinho falan futboldan anlamiyor zaten.

Mourinho falan futboldan anlamiyor zaten.

İşte böle Mesut gibi oyuncularla kumar oynamaya devam ederse barca karşısında her kupada rezil olur.Mesut realın oyuncusu değildir.Hamit ve Nuride öle.Reali kaldırabilecek oyuncular Gerrard,Rooney,Robben,Fabregas ayarında oyunculardır.Anladın.Sen Real Madrid sin dünyanın en büyük klüblerinin başında geliyorsun.Mourinho bile olsan barca karsısında bu kadroyla her zaman yenilmeye mahkümsün.

İşte böle Mesut gibi oyuncularla kumar oynamaya devam ederse barca karşısında her kupada rezil olur.Mesut realın oyuncusu değildir.Hamit ve Nuride öle.Reali kaldırabilecek oyuncular Gerrard,Rooney,Robben,Fabregas ayarında oyunculardır.Anladın.Sen Real Madrid sin dünyanın en büyük klüblerinin başında geliyorsun.Mourinho bile olsan barca karsısında bu kadroyla her zaman yenilmeye mahkümsün.

Önemli olan takım olabilmektir.

Nuri > M.Özil

Arda'ya verdim oyumu, sebebi ise yanında çok iyi oyuncular olmasa bile bireysel yeteneğiyle takımı taşıyabilen bir isimdir.

Kadro yapısıyla, futbolcu kalitesi-yeteneğiyle ilgili değil o Barça karşısında alınan aşağılayıcı mağlubiyetler. Nedeni BU!

mesuttan daha iyisi ronaldo messi xavi iniestadır. arda yanına bile yaklaşamaz

Nuri önce milli takımda vasatı geçsin sonra Ardayla kıyaslayalım.Arda iyi bir takımda çok çok daha iyi oynayabilir.

Kadro yapısıyla, futbolcu kalitesi-yeteneğiyle ilgili değil o Barça karşısında alınan aşağılayıcı mağlubiyetler. Nedeni BU!

Alakası yok.Messinin dünyanın en iyi oyuncusu olduğu bir gercek.Ama kadro kalitesi olarak Barcanın,Realın çok önünde olduğuda bir gerçek.Messi yi Reala koy,Ronaldoyu Barcaya koy yine maçları Barca kazanırdı.

Mesut Özil şu anda Arda ve Nuri'den daha iyi. Tabi Arda'yı da bu kadar yermemek lazım. Yeni sezonda, Fatih Terim'le çıkış yakalayabilir..

Kusura bakmayin ama Arda ne basari gostermisde o daha iyi diyorsunuz?

Yetenege bakarsaniz Sergen dunyanin en iyilerindendi, onemli olam basari.

Kendi oyuncumuz degil de, yabanci birinin gozuyle bakarsaniz cok komik bir kiyaslama.

İsterse dunyanin en yetenekli oyuncusu olsun, onemli olan bir seyler basarmak.

Arda bu saydiginiz iki oyuncudan da daha yasli ve Turkiye'de oynarken diger iki oyuncu dunyann en buyuk takiminda oynuyor ve basarili oluyor, Arda ise bizde bile elestiriliyor ve en buyuk talibi Atletico.

Duygusal olmaya gerek yok, her sey ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt