Arda Turan: "Olaylar yanlış şekilde anlatıldı, bir de özür beklendi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Olaylar yanlış şekilde anlatıldı, bir de özür beklendi"

Arda Turan: "Gerçekten çok çalışkan adamımdır ben. Bazen gizli profesyonel diye şaka yaparlar."

Arda Turan: "Barcelona her şeyiyle dünyanın en büyük kulübü. Buna ayak uydurmanız, durmanız, öğrenmeniz gereken birçok şey var."

Arda Turan: "Barcelona'ya gelmeden önce kendimi kanıtlamış bir oyuncuydum, şampiyonluklar kazanmıştım. Bu yüzden kolay kabul edildim."

Arda Turan: "Türk insanı istiyorki al da git, bir şeyler yap. Barcelona orta sahasında öyle bir şey yok."

Arda Turan: "Türkiye'yle burası arasındaki en büyük fark, doğrular skorlara göre asla değişmiyor. Doğru oynandıysa öyle devam ediliyor."

Arda Turan: "Biz kendi oyunumuzu oynarsak, herkesi rahatlıkla yenebileceğinizi biliyoruz. Durdurabilecek bir takım yok."

Arda Turan: "Ben milli takımda olmasam da, o takımın kaptanıyım. Bu yüzden konuşmadım."

Arda Turan: "Dürüst, namuslu insanlar bazı değerler için yaşarlar. Ben hayatım boyunca kimseyle prim, para pazarlığı yapmadım, yapmam da"

Arda Turan: "UEFA'nın verdiği katılım parası. Milletimizin vergisinden para almıyoruz. Kazandığımız paranın yanında bu paranın lafı olmaz."

Arda Turan: "Letonya maçından öncesinde tendonumda yırtık vardı, Barcelona oynamamı istemedi. Bana 40 milyon euro yatırım yapmıştı."

Arda Turan: "Hocam beni aradı, fedakarlık yaptım ve oynadım. Ayağımda hala o tendonun ağrısını hissederim. Ülkem için feda olsun."

Arda Turan: "Bizi bu şekilde gösterip, 'halktan özür dilesinler' gibi göstermesi iyi cümleler değil. Bizim de anamız, babamız var."

Arda Turan: "Benle oyna bakalım ayak tenisi, yenebiliyor musun. Bırakır mıyım? Milli takım maçında düşün bir de."

Arda Turan: "Bazı kelimeler ağır geldi. Ben 29 yaşındayım. Benim de, arkadaşlarımın da anası, babası var. Bu lafları kimse kaldıramaz."

Arda Turan: "Milli takımımız Hırvatistan maçında oyun olarak tatminkar değildi ama skor olarak harika bir puan aldık. Grubumuz çok zor."

Arda Turan: "Eğer Türkiye'ye döneceksem, İnşallah Allah bana Galatasaray'a gitmeyi, Galatasaray'a hizmet vermeyi nasip eder."

Arda Turan: "Haddim değil ama Selçuk İnan'la ilgili bir şey söyleyeceğim; Galatasaray taraftarıyız, kıymet bilelim. Sahip çıkalım."

Ne itici bir insan oldun be.

Arda'yi hic bir sekilde samimi bulmuyorum ve dogrulari söyledigini de düsünmüyorum mesela prim konusunda.

Ne oldu lan sen hesap sorucaktın bi ara? Yalancı pislik. Bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor.
Ben milletimize demedim diye 720 derece dönüş yapmış.

Ya arkadaş bütün millet size taparken siz bu kadar antipatik olmayı nasıl başarıyorsunuz beyin fukaraları. Bu konuda 1. Dengeoğlu 2. Terim 3. de bu lale soğanı.

rezil herif.

bu arada super lige dondugunde buraya degilde bir zahmet $ikecilere gidersen super olur. aziz basganinla, emre abinle ve acun abinle takilirsiniz.

Arda Turan: "Türkiye'yle burası arasındaki en büyük fark, doğrular skorlara göre asla değişmiyor.

Arda Turan: "Haddim değil ama Selçuk İnan'la ilgili bir şey söyleyeceğim; Galatasaray taraftarıyız, kıymet bilelim. Sahip çıkalım."

Ilk cümle can alici, bunu anladigimiz zaman ülke futbolu gelisir. Ikinci cümle ise; haddin degil, sus yani. Ulan adam bir 45 dk oynamadi diye ortaligi yikiyorlar.

Haddini bil ve bir daha GALATASARAYIN iç işlerine burnunu sokma.

Selçuk efendiyi çok istiyorsan yanına aldır

HELAK OL BECERİKSİZ HERİF!

Üst Alt