Arda Turan PFDK'ya Sevk Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan PFDK'ya Sevk Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caner her maç küfrediyor hakeme? Seyircisiz hemen her maçta kenardan, saha içinden futbolcuların küfürleri, bela okumaları duyuluyor? “Seyircisiz” maçta şifreyle seyirci alınıp hocama, futbolcularıma, teknik heyetime küfürler ediliyor? Komedisiniz

Ceza alacak bir konuşma değil, bir şahsi ya da kulübü kastetmemis ama etebo denen gerizekalı ne diye canlı yayın yapar soyunma odasında. Daha ağır bir küfür de edilebilirdi.

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ceza verirler görürsünüz ayrıca bu olay da bizden başkasının başına gelmez gelmeyecek de ama camianın kenetlenmesi adına olumlu işler bunlar,arda terim takım içinde bunu olumlu kullanirlar ama yönetimin de çok sert tepki koyması lazım içerideki muhalefete sinirlendikleri kadar bize alenen hakaret edenlere sinirlenseler keşke

soyunma odasinda alenen birini kufur etmemesine ragmen ceza alacak. Caner sahanin icinde istedigi kufuru edecek ceza almayacak sizin serefinizi hupleteyim ben.
Boyle ceza verildiginide hic gormemistim Butun ilkleri bize yasatiyor hosaf fenerasyon

Ceza alacak, videoyu gördüğüm an tahmin ettim zaten ceza alacağını. Böyle bir ortamda her hareketimize çok dikkat etmemiz lazım en ufak bahanede ceza yiyoruz. Hocanın ceza alıp 5 maç olmaması da profesyonellik dışı Diagnenin saçma sapan kırmızısı da Emre Kılıncın kırmızısı da. Umarım artık daha dikkatli oluruz

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan ersun yanal soyunma odasında kendi kulübüne küfretmedi mi hocasıyken. Ne güzel dünya be

Ayrıca o canerin ettiği küfürleri her maç duyuyoruz tv de. Video görüntüsüde maçtan sonra düşüyor kimin ettiği de belli. Hangi birinde sevkettiniz. Yine beni çileden çıkardınız yeter lan yeter

Moderatör tarafında düzenlendi:
hqdefault.jpg

Bu tarz şeylere ceza verilmesi tamamen yönetimin susmasindan kaynaklı ki şu olay özel.bir ortamda ceza vermeleri hukuksuzluk demek olur tabi bizim ulkeyede uyar biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt