Arda Turan Resmen Başakşehir'de! - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Başakşehir'de!

karaktersizler kulübü! seneye de volkan demirel'i transfer ederlerse eksik olan parçayı da tamamlarlar.

DTlypZvW4AEnFsw.jpg

Mayıs’lar bizimdir. O nedenle sıkıntı yapmamak lazım. Bu arada Messi etkisi yapar diyen arkadaşadır sözüm. Ya hocam Messi’nin yanında oynarken bile bir etkisi olmadı. Milli takımda bir nane yapmadı eli belinde gezmek dışında. Yok o değil böbreğine yazık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adebayor'un bile iş yaptığı takımda Arda iş yapmaz demek mantıklı değil. Arda'dan çok daha beter durumdaydı Adebayor. Tamam Arda da çok geriledi ama daha yaşı müsait birkaç ayda toparlarsa acayip katkı verebilir. Gerçi ben ne söylesem boş, daha ilk maçta ayağına ilk defa top geldiği anda Arda bitmiş demeye başlayacaksınız. 3 ay sonra döktürmeye başlarsa da keşke biz alsaydık diyenler çıkacak. Çok gördük bunları.

Adebayor'un bile iş yaptığı takımda Arda iş yapmaz demek mantıklı değil. Arda'dan çok daha beter durumdaydı Adebayor. Tamam Arda da çok geriledi ama daha yaşı müsait birkaç ayda toparlarsa acayip katkı verebilir. Gerçi ben ne söylesem boş, daha ilk maçta ayağına ilk defa top geldiği anda Arda bitmiş demeye başlayacaksınız. 3 ay sonra döktürmeye başlarsa da keşke biz alsaydık diyenler çıkacak. Çok gördük bunları.

keşke ardayı alsaydık diyeceğim tek nokta bunu alsak yanında filipe luis gelecekti hediye paketi olarak o fırsatı kaçırdık tek üzüldüğüm nokta budur.

Sinirlenmeye gerek yok arkadaslar. Aslantepeye gelecek kufur etmiyecegiz ama kufur kadar agir bir protestu gorecegi kacinilmaz.

Milli takimda olanlardan sonra bitmistir. Hocamiz ne kadar yanlis olsa olmazsa onemli degil orda olgunluk gostermesi gerekirdi... hepimiz biliyoruzki Arda Turan olgunluk ile ayni cumlede sadece olmadigi icin kullanilir.

Belediyeye yakin bizdan uzak dursun.

Arda donsun istermiydin ustat ve bu kadar tepki gormesi sence normal 1 durum mu?

Arda donsun istermiydin ustat ve bu kadar tepki gormesi sence normal 1 durum mu?

Ben futbol dışı sebeplerle istemezdim. Burada çok uğraşılırdı pek faydası olmazdı bize.

Bu kadar tepki de abartı bana göre. Arda hak ettiğinden fazla şöhreti olan bir çocuk. Kaldıramadı bu kadar ilgiyi, ne olduğunu şaşırdı olay bu işte, basit. Herkes uyuz oluyor tamam ama bu kadar nefret edilecek bir durum yok.

Ben futbol dışı sebeplerle istemezdim. Burada çok uğraşılırdı pek faydası olmazdı bize.

Bu kadar tepki de abartı bana göre. Arda hak ettiğinden fazla şöhreti olan bir çocuk. Kaldıramadı bu kadar ilgiyi, ne olduğunu şaşırdı olay bu işte, basit. Herkes uyuz oluyor tamam ama bu kadar nefret edilecek bir durum yok.

Reis çocuk diyoruz da,bizle yaşıt adam. :asd:

Üst Alt