Arda Turan Resmen Başakşehir'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Başakşehir'de!

...
b4dd2c21621eefaaa44bb600130646be.jpg

Yalnız burdada taraftarın da tutarlı olması lazım. O gün Arda'ya o twiti attıran seni istemiyoruz diyen bizlerdik. Şimdi adam Galatasaray'a gelemiyorsa ne yapsın futbolu mu bıraksın. Başka isteyen de yok belli ki.

Basak icin buyuk bir transfer, Arda icin hayal kirikligi, Barcelona'dan Basaksehir'e, ne oldum deme ne olacagim de.

Bu arada adamlarin hucum hatti bizimkinden daha iyi.

Eleştirenleri, hakaret edenleri anlamıyorum. İstemedik adamı işte. O da Beşiktaş'a değil Başakşehir'e gitti. Yurtdışından da isteyen yok, ne yapmalıydı başka?
beşiktaşa gitmedi mi ? kapısında yattı resmen adamlar almadı veya başakşehir araya girince çekildi yalaka fiko. beşiktaş gel dese zaten oraya doğru kırmıştı dümeni çoktan

Yalnız burdada taraftarın da tutarlı olması lazım. O gün Arda'ya o twiti attıran seni istemiyoruz diyen bizlerdik. Şimdi adam Galatasaray'a gelemiyorsa ne yapsın futbolu mu bıraksın. Başka isteyen de yok belli ki.
Yahu Ömer suçu hep taraftar da görüyorsunuz. Bu adama bu lafı kendi yaptıkları sonrası verilen tepkiler yazdırdı bu bir. İkincisi, menejeri açıklama yapıyor 8-12 arası takım istiyor diye. Tamam belki bu açıklama doğru değildir, menejer oyunu olabilir ama sen bu açıklamayı yapıp Başakşehire geliyorsan, bize gelmediğine sevinilmesine rağmen, çünkü bu adam gelse zarar verecekti bana göre, buna rağmen Galatasaraylıyım laflarına ithafen bu tepkiler verilir.

Bu fotoğraftaki Arda, 66 numaralı Arda. Egosuz Arda. Kendini beğenmemis,şımarmamış Arda. Çalışması gereken Arda.

Herşeyden önemlisi Galatasaraylı Arda. Ama artık o ardadan eser yok ortada. Numarasıyla birlikte oda değişti. Unuttu oda Galatasarayı, Galatasaraylılığı. Tıpkı yeni kaptanı Emre abisi gibi. Böyle olmamalıydı be bayrampaşalı. Yazık ettin kendine ayıp ettin Galatasaraya.

Başaksehirli Arda.
35c39be8719d7f1eac1fcfe7f9c40d10.jpg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ne anlatiyon la

Biz istemedik adamı,bize uzak ol da nerede olursan ol dedik.Şu an Başakşehir'e gitti diye sövmenin bir anlamı yok,ezeli rakibimiz değil bir şey değil.

Üst Alt