Arda Turan Transferi Tıkandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Transferi Tıkandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bize gelmezse Bend e birşey bilmiyorum hepsi yol diğerlerin
d14df8cae305977f998955b114a451c2.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda Turan'in Galatasaray'a donme sartlarini acikliyorum:

- Maasinin tamamini odemek uzere bedelsiz kiraliyoruz
- Arda sirket kurup maasinin tamamini bize sponsor olarak geri veriyor
- Terim ve teknik ekip her gun antrenmanda Arda'yi tokatlasin
- Genc oyuncular sonlari Arda gibi olmasin diye calissin
- Arda futbolu yuvasinda biraksin :k19:

O resme niye bu kadar şey yüklüyorsunuz anlamıyorum bugün Ali Sami Yen de çıktığımız son maçın yıl dönümü.

Paylaşımı gayet normal.

sent via GSC

O resme niye bu kadar şey yüklüyorsunuz anlamıyorum bugün Ali Sami Yen de çıktığımız son maçın yıl dönümü.

Paylaşımı gayet normal.

sent via GSC
kabul edelim ki son maçın yıl dönümü olması bu paylaşımı yapmasına yeterince makul bi neden değil sonuçta kaçımız hatırlıyoruz bu tarihi. bence ya bize yol yapıyor ya da başakşehire gidince fazla tepki görmemek adına şirin görünmeye çalışıyor. ikinci seçenek daha olası

kabul edelim ki son maçın yıl dönümü olması bu paylaşımı yapmasına yeterince makul bi neden değil sonuçta kaçımız hatırlıyoruz bu tarihi. bence ya bize yol yapıyor ya da başakşehire gidince fazla tepki görmemek adına şirin görünmeye çalışıyor. ikinci seçenek daha olası
11.1.2011 kolay hatırlanacak bir tarih bence renktaş.

Evet haklı olabilirsin ama ben Terim'in Arda yı öyle kolay kolay affedeceğini hiç ama hiç düşünmüyorum. Daha adamın ismini dahi söylemiyor hakkında konuşurken.

Prim mrim olayları dışında daha başka daha büyük olayların yaşandığını düşünüyorum ben. Ama malesef bunları hiç öğrenemeyeceğiz gibi duruyor.

Terim ile Arda nın yakın zamanda bir çatı altında buluşmasına ihtimal vermiyorum ben.

sent via GSC

11.1.2011 kolay hatırlanacak bir tarih bence renktaş.

Evet haklı olabilirsin ama ben Terim'in Arda yı öyle kolay kolay affedeceğini hiç ama hiç düşünmüyorum. Daha adamın ismini dahi söylemiyor hakkında konuşurken.

Prim mrim olayları dışında daha başka daha büyük olayların yaşandığını düşünüyorum ben. Ama malesef bunları hiç öğrenemeyeceğiz gibi duruyor.

Terim ile Arda nın yakın zamanda bir çatı altında buluşmasına ihtimal vermiyorum ben.

sent via GSC
ben de ihtimal vermiyorum da ardanın keşke dönebilsem diye iç geçirdiğini tahmin ediyorum adam sırf istanbula dönmek için başakşehire mecbur kaldı en son ama kendi etti kendi buldu. ardanın yaşadığı en büyük korku da camiasız kalma korkusu, hala bize tutunma çabası ondan.

Bu adamin istanbula donmeye bu kadar kasmasi asiri manasiz

kal dunyanin en buyuk klubunde

Kalsın da Adama mikrop muamelesi yapılıyor orada.

Adam bizden küfür yiyor. Barcelonalıdan yiyor. Beşiktaşlı come to diyor altına 2000 tane küfür. Taraftarı olsa Başakşehir bile gelme diyecek.

30 yaşında son 2 senede toplam 10 maç 90 dakika çıkmamışsın.

Sürekli ismin magazin bültenlerinde DM den yürüdüğü iddia edilen kadınlar ile anılıyor.

Şu an nereye gitse bitirdi kendini. Taraftarı olmayan , geliri meçhul ama siyasette sevilen takım dışında futbol oynama şansı kalmamış. Çin bile almaz bu halde.

Dönüp ben ne ara bu hale geldim diye düşünse bir belki toparlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt