Arda Turan Uçakta Gazeteci Dövdü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Uçakta Gazeteci Dövdü

milletin karısına kızına DM den yürürüm,babam yaşındaki adamı dövüp ana avrat küfür ederim sonrada umreye giderim!!

cz5YOAbF

Provakasyon yapmayalim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ailesina laf soyletmezmis. Gidip gazetecenin anasina kufur ediyor. Arda devlet yalakasi oldugu icin gazeteci kolay kolay ciddi islem yapamaz. Burasi Turkiye.

Bu Acun muhabbeti de iyice baydı ha. Sizin hiç mi Fenerli arkadaşınız yok yahu? Saçma sapan muhabbetler. Ailemdeki herkes bjk'li, en yakın arkadaşlarım da Fenerli. Ben de Galatasaray'lıyım. Zamanında derbilerde az da kavga etmedim Galatasaray için. Ne değiştirir yani?

Harbiden çok gereksiz muhabbet yapılıyor ya.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Benim anlamadığım bu hıyar açıklama yaparken ne diye Galatasaray formalı resmini koyuyor.

Konu milli takım değil mi.

sent via GSC

Benim anlamadığım bu hıyar açıklama yaparken ne diye Galatasaray formalı resmini koyuyor.

Konu milli takım değil mi.

sent via GSC

Galatasaray altyapısındaki bir fotosunu koymasındaki amaç, "bana Galatasaray altyapısında şerefli olmayı, değerlerine sahip çıkmayı öğrettiler. Önce insan olmayı, adam olmayı öğrettiler."

Yol da yapıyor olabilir tabi. Keşke gelse.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Terim zaten 'Imparator' olmaktan cikti 'koyuncuk' oldu. Arda'ya bile laf geciremeyen teknik direktor hangi sifatla hala orada oturur bir aciklasin bari basin toplantisinda. Daha gecen sene yasananlari unutmadik hemen hali altina supurduler tabi. Millet enayi zaten.
Önce bu çeteyi almadı milli takıma herkes ne olduğunu biliyor dedi sonra hepsini birden aldı hiçbirşey olmamış gibi devam ettiler enayi yerine koydular bizi. Terim euro 2016dan sonra görevi bırakacaktı her geçen gün itibari zedeleniyor

Rte nin emriyle milli takıma geri sokulan bir ardayıda henüz daha atılmadı diye suçunu terime bindirmek düpedüz art niyet boş konuşmaktır atılırsa ne deyeceksiniz o zaman bi kelam ederken iki kez düşünün altından kalkamazsın sonra

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt