Arda Turan Uçakta Gazeteci Dövdü - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Uçakta Gazeteci Dövdü

Burada kimse kimsenin avukatligini yapmasin. Fatih Terim'e onu diyorsam ve bunu ustune aliyorsan o senin kendi kendine sorun cikarttigini gosterir. Gucune gidiyorsa da dolayli yoldan degil de erdemli bir sekilde direk soylemeni de rica ediyorum. Sonra dedi kodu olmasin sag solda ;)

1- Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Sadece kelimeni yanlış buldum, sen de kimseye hesap vermem diyince mevzu gelişti. Alper kimseye hesap vermeyecekse biz de vermeyelim o halde kardeş Emrah Yıldırım

2- 'Dedi kodu' derken? Kelime oyunlarına girersek, gurbetçi falan dinlemem acımam Alper. Bak bir daha söylemem bunu Hop on, hop off yaptırtma bana

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Zübükrator Terim şamar oğlanına döndü, eskiden bir ağırlığı vardı şimdi Arda filan küfür ediyor kendisine sesi çıkmıyor, gelen geçen tokatlıyor,çakma kabadayının devri bitti

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

d699881e597c5ad2400eacc561f5133b.jpg

Çok komik bir çocuk bu arda.
Şeref namus ar'dan bahseder ortalıkta kabadayı gibi gezer iki umre fotosu oh ne güzel dünya.
Oğlum top oyna top bizene senin adamlıĝın şerefin namusun sapıklığın.

P9 Gscimbom Mobile

Heyyy gidi Terim... Galatasaray'ın elemanı olmayı kendine yediremedin gittin 3 kuruşluk şerefsizlerin maskarası oldun.

1- Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum. Sadece kelimeni yanlış buldum, sen de kimseye hesap vermem diyince mevzu gelişti. Alper kimseye hesap vermeyecekse biz de vermeyelim o halde kardeş @Emrah Yıldırım

2- 'Dedi kodu' derken? Kelime oyunlarına girersek, gurbetçi falan dinlemem acımam Alper. Bak bir daha söylemem bunu Hop on, hop off yaptırtma bana

Bana bıdı bıdı yapma, burada gurbetci falan derken nasil Marsilya'da havalar guzel mi? ;)

Ardayı sevmem ama futbolculuğu ve mesleki becerilerini kimse yok sayamaz.Gel gelelim bizim ülkemizdeki gazeteciliğe arda bugüne kadar kimsenin yapmadığı bir şeyi yapmış ve satılık sözde gazeteciye gerekli cevabı vermiştir.Bu prim mevzusunda arda çıkıp konuştuktan sonra ft nin nasıl 180 derece döndüğünü daha fazla konu dallanıp budaklanmasın diye konunun federasyon ve medyaca nasıl sümen altı edildiğini hepimiz gördük.Arda prim mevzusunda son derece haklı ft nin şerefsizlikleri yüzünden adamın ne yemediği haram kaldı ne yetim hakkı kaldı.Kazandığı para çoluğundan çocuğundan çıksın denildi.Üstelik adam ft nin primleri cebine indirmesine karşı koyarken bunlarla itham edildi.Seni bu uçağa alanların amk demesi çok büyük bir laftır aslında orada gazeteci üzerinden mesajı alması gerekenler almıştır.

şu olaydan sonra tepki vermeyen fatih terim kendini bitirmiştir resmen para adamı olduğunu kanıtlamış.herif gazeteciye seni bu uçağa alanların(ki kendisi ve demirören oluyor gazetecileri uçağa alan) ta a... k... diyor terim'den çıt yok.

Siz Aysal başkanıma kullanınca bizimde kalbimiz kırılıyor Ozancım

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Umarım Haziran 2013'teki gibi tek başına gelir.Ancak o zaman anlaşılacak kerametin Terim ve diğer yönetim kurulu üyelerinde olduğu.Mesele başarıysa Aysal,Terim varken başarılı oldu.Terim gittikten sonra olamadı.Bunun dışında rakiplere laf sokuyor vs. diye seviliyorsa bilemem.

Ardayı sevmem ama futbolculuğu ve mesleki becerilerini kimse yok sayamaz.Gel gelelim bizim ülkemizdeki gazeteciliğe arda bugüne kadar kimsenin yapmadığı bir şeyi yapmış ve satılık sözde gazeteciye gerekli cevabı vermiştir.Bu prim mevzusunda arda çıkıp konuştuktan sonra ft nin nasıl 180 derece döndüğünü daha fazla konu dallanıp budaklanmasın diye konunun federasyon ve medyaca nasıl sümen altı edildiğini hepimiz gördük.Arda prim mevzusunda son derece haklı ft nin şerefsizlikleri yüzünden adamın ne yemediği haram kaldı ne yetim hakkı kaldı.Kazandığı para çoluğundan çocuğundan çıksın denildi.Üstelik adam ft nin primleri cebine indirmesine karşı koyarken bunlarla itham edildi.Seni bu uçağa alanların amk demesi çok büyük bir laftır aslında orada gazeteci üzerinden mesajı alması gerekenler almıştır.
kariyerine lafim yok, umrumdada degil.
Galatasaraya kazandirdigi bir sampiyonluk, bir kupa, bir süper kupa ve adam gibi adam usta ayak Riera.

Üst Alt