Arda Turan: "Utandığım için Galatasaray beni istemiyor diyemedim" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Utandığım için Galatasaray beni istemiyor diyemedim"

050420161454435562757_2.jpg

"Bir gün Galatasaray'da görev alacağımı hissediyorum ve inanıyorum ama bu ne şekilde, hangi şartlarda olur Allah bilir. Futbolcu, teknik direktör, belki başkan olarak... Bunu zaman gösterecek."

Oncelikle zora dusunce Galatasarayli oldu elestirisinin yanlis oldugunu kabul etmek gerekir cunku bu adam Barcelona'ya imza attiginda, yani kariyerinin zirvesindeyken bu laflari soylemis.

Isin garip yani ciddi ciddi baskanligi dusunuyor gibi geldi bana. Cok enteresan.

050420161454435562757_2.jpg

"Bir gün Galatasaray'da görev alacağımı hissediyorum ve inanıyorum ama bu ne şekilde, hangi şartlarda olur Allah bilir. Futbolcu, teknik direktör, belki başkan olarak... Bunu zaman gösterecek."

Oncelikle zora dusunce Galatasarayli oldu elestirisinin yanlis oldugunu kabul etmek gerekir cunku bu adam Barcelona'ya imza attiginda, yani kariyerinin zirvesindeyken bu laflari soylemis.

Isin garip yani ciddi ciddi baskanligi dusunuyor gibi geldi bana. Cok enteresan.
Futbolculuk tamam hadi teknik ekipte yardımcılık ona da tamam ama başkanlık olmaz.Oraya magazin haberleri girer :D

'Messi ile bir problemin oldu mu' sorusuna Messi: "Messi çok iyi arkadaşımdır. Barcelona'daki arkadaşlarımla hala görüşüyorum. Barcelona'dan ayrılmamda Messi'nin etkisi %1 bile değildir. Ayrılma sebebim, Valverde'nin bana şans tanımaması. Kimse de git demedi. Kendim ayrıldım."

Adam Messi ile bir problemin oldu mu diye sorunca Messi'yi yayına bağlatıp Arda'ymış gibi cevap verdiriyor. Helal olsun.

Gelmesi halinde bu rezilliğe ses çıkarmayan Galatasaray taraftarı, hırsız dediği Burak Yılmaz'ı alkışlayan Beşiktaş taraftarından daha gerizekalı ve gurursuz olduğunu ispat etmiş olacaktır.

Üst Alt