Arda Turan: "Utandığım için Galatasaray beni istemiyor diyemedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Utandığım için Galatasaray beni istemiyor diyemedim"

arkadaş özetlemiş ağzıyla değil başka uzvuyla kuş tutsa yaranamazsın bize , adamsan ispanya'da zaten cukkayı doldurdun getirin boş mukaveleyi imzalayayım derdin sonra çıkar adam gibi oynardır ( o ağzından düşürmediğin adamlığını gösterirdin ) zaten hakkın olanı bu camia verirdi , şimdide verdi boş yapmış

Galatasaray üzeri söyledigi seyi duyan 15 basaksehir tarafatari baya üzülmüstür. Resmen Basak ilk tercihim degildi demeye getirmis sayilir.

Galatasaray formasi kutsaldir, Galatasaray sevgisi din gibidir Arda bey!

Emre belezoglu gozumuzde neyse sende oylesin. Hayalin basaksehirmis, waybe :) bizde inandik.

Birdaha Galatasarayi agzina alma, midemiz bulaniyor

Arda Turan: "Fatih hocamın başı sağ olsun, duyar duymaz aradım, aramaz olur muyum? Fırsat olsa cenazesine de giderdim, kulübümüz izin verse. Kendi babaannemin cenazesine gidemedim. Taraftar mutlu olacak diye, Ahmet Mehmet mutlu olacak diye başsağlığı mı olur?"

Utancımı gizlemek için Galatasaray teklifine komik diye uydurdum....

Kendi çıkarları için kulübü küçük düşürdü sonra çok iyi Galatasaray'lıyım diye ortalıkta dolaşıyor.

Bilemedim artık....

Arda Turan: "85 milyonluk ülke, 40 milyonu genç nüfus... İspanya bizim yarımız, her şeyden bizde kat kat öndeler. 16 yaşındayken karşımızdaki İspanyolları yeniyoruz, birkaç sene sonra ben 3. ligdeyim, onlar Real Madrid'de. Çocuk mu suçlu şimdi? Hocalar ve sistemin suçu var."

Barcelona rüyası bitti mi sorusuna Arda: "Bir gün bu rüya bitecek sözüm, futbolculuk kariyerimle ilgili. Rüya devam ediyor hatta rüyanın en güzel kısmına geliyorum. Başakşehir'e o kadar çok inanıyorum ki... Rüya daha yeni başlıyor."

Arda Turan: "Seyircinin eksikliğini biraz hissediyorum. Ama orada da 1453 diye öyle tatlı bir grup var ki... Çocuklar Malatya'ya geliyor musunuz diye espri yaptım, baktım Malatya'ya gelmişler. Seyircisiz oynamak zor. Dolu stat insanı oynatır. Şovmeniz biz seviyoruz şovu."

Fatih Terim'le babasının ölümünde yanında olamayacak kadar kötü müsünüz sorusuna Arda: "Duyduğumda ilk hocamızı aradım, kendisiyle konuştum. Fırsatı olsa cenazesine de giderdim ama biz çalışıyoruz. Kulübü temsilen başkanımız gitti. Kendi babannemin cenazesine gidemedim."

Çocuğun doğduğunda Fatih Terim aradı mı sorusuna Arda: "Hoca aramadı. Aramayabilir. Bir tarafta ölüm, bir tarafta doğum var. Üzüntülere ve sevinçlere aynı tepkiler verilmeyebilir. İyi şeyler geçirmiştir içinden ona inanıyorum."

Arda Turan: "85 milyonluk ülke, 40 milyonu genç nüfus... İspanya bizim yarımız, her şeyden bizde kat kat öndeler. 16 yaşındayken karşımızdaki İspanyolları yeniyoruz, birkaç sene sonra ben 3. ligdeyim, onlar Real Madrid'de. Çocuk mu suçlu şimdi? Hocalar ve sistemin suçu var."

Arda Turan: "Keşke bir Nadal'ımız olsaydı. Keşke gitseydik bir Grand Slam'e, Wimbledon'a. Hıncal Abi fuları taksaydı. Şimdi Cedileri, Furkanları, Cengizleri görüyorum. Mutlu oluyorum."

Hem milli gurur hem milli nefret olmayı nasıl becerdin sorusuna Arda: "Milli nefret nedir ya? Terörist miyim ben?"

Arda Turan: "17 maç, tarihteki en iyi 2. seri. EURO 2016'ya gelmişiz, gruptan çıkma şansımız var. Ben ıslıklanıyorum. Orada 20 bin İspanyol Arda diye bağırırken, 20 bin Türk beni ıslıklıyordu. Hata varsa turnuvadan sonra konuşulur."

Arda Turan: "Milli görev gelirse her zaman hizmet ederiz. Milli takım çok iyi gidiyor. Görev gelirse gideriz. Gelmezse de aynı şekilde dua ederek destekleriz. Daha fazlası huzuru, düzeni bozmasın."

Türkiye'de en beğendiğin futbolcu kim sorusuna Arda: "Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz. Dünyada ise en iyisi Leo Messi. Michael Jordan benim için neyse Messi de öyle."

Yalnız Fatih Terim de bi insanı sildin mi tam siliyor. Bu gebeşi silmekle iyi yapmış. Başımızdan bir bela eksildi

Üst Alt