Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!"

Cevap: Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!"

Belli olmazdı. Ki Manisa da çok iyiydi. Yarı dönemde 2 gol 8 asist gibi bir performans sergiledi ki sağ bek oynuyordu genelde. Haftanın karmalarına baktığımda Arda'yı görüyordum takip ediyordum. Yani Galatasaray bıraksa 1-2 sene sonra Beşiktaş ya da Fener alırdı. Çünkü adamın genç milli takım kariyeri de hayvan gibi.

genc milli takim kariyeri hayvan gibi olan bi mok olamayan kac adam sayim?

harbiden kafanizada GS>Arda olayini tam oturtamiyorsunuz ondan oluyor bunlar hep

GSin su ani ve Ardanin su ani arasindabir secim yapin derim ben size

ona gore hangisi onemli ise cevap verin:)

ARdanin gitmesi iyimi olmus kotumu olmus:)

genc milli takim kariyeri hayvan gibi olan bi mok olamayan kac adam sayim?

harbiden kafanizada GS>Arda olayini tam oturtamiyorsunuz ondan oluyor bunlar hep

GSin su ani ve Ardanin su ani arasindabir secim yapin derim ben size

ona gore hangisi onemli ise cevap verin:)

ARdanin gitmesi iyimi olmus kotumu olmus:)

Sadece milli takıma takılmana gerek yok yahu. Manisada hayvan gibi oynuyordu Fener maçında da yardırmıştı. Dediğim gib hftanın karmalarında falan hep görüyordum. Aynı performansla devam etse 18-19 yaşındaki bu adamı bir büyük takım almaz mıydı? Bence çok olası. Özellikle fener maçından sonra hepimiz ölüp bitmiştik bu adam geri gelmeli oynamalı falan diye. Alt milli takımları takip eden her adam da tanır zaten Arda'yı.

Arda büyük GS diye birolay yok. Adam yetenekli, bana göre çalışkan da. GS olmasa başka yere atardı diyorum o kapağı, tabii bunlar hep varsayım. Ama şöyle bir olay yok. Arda kötü oynarken de GS ona yatırım yaptı, uğraştı didindi ilk onbire koydu kesmedi en sonunda gelişe gelişe bu hale geldi. Böyle bir durum yok. Kadro zaten kötüydü adam da çıktığı ilk maçta ki şampiyonlar ligi ön elemesidir, 2 gol 1 asist yaptı deli gibi de oynadı. Kazan-kazan mantığı geçerliydi Arda-Galatasaray ilişkisinde çıktığı günden itibaren bu böyle devam etti. Satışında alınan miktar da bunlara dahil değildir.

Sadece milli takıma takılmana gerek yok yahu. Manisada hayvan gibi oynuyordu Fener maçında da yardırmıştı. Dediğim gib hftanın karmalarında falan hep görüyordum. Aynı performansla devam etse 18-19 yaşındaki bu adamı bir büyük takım almaz mıydı? Bence çok olası. Özellikle fener maçından sonra hepimiz ölüp bitmiştik bu adam geri gelmeli oynamalı falan diye. Alt milli takımları takip eden her adam da tanır zaten Arda'yı.

Arda büyük GS diye birolay yok. Adam yetenekli, bana göre çalışkan da. GS olmasa başka yere atardı diyorum o kapağı, tabii bunlar hep varsayım. Ama şöyle bir olay yok. Arda kötü oynarken de GS ona yatırım yaptı, uğraştı didindi ilk onbire koydu kesmedi en sonunda gelişe gelişe bu hale geldi. Böyle bir durum yok. Kadro zaten kötüydü adam da çıktığı ilk maçta ki şampiyonlar ligi ön elemesidir, 2 gol 1 asist yaptı deli gibi de oynadı. Kazan-kazan mantığı geçerliydi Arda-Galatasaray ilişkisinde çıktığı günden itibaren bu böyle devam etti. Satışında alınan miktar da bunlara dahil değildir.

olcanda cok benzer bir ornek:)

ama cocuk ne yazikki arda kadar sansli degil:(

Cevap: Arda Turan:"Vicdanım çok rahat!"

Hayatta seçimler vardır.Büyük kaptan dediğin fırsatları tepip bağlı olduğu klübün kaptanı kalır.Bülent Korkmaz oynayamazmıydı Real Madrid de Manchester United da bence kesinlikle oynardı hatta kesin teklif gelmiştir bu tip büyük klüplerden.Neden gitmedi? Çünkü onun yuvası burasıydı ve burayı bırakamazdı durumlar ne olursa olsun.Büyük kaptanlık işte budur !

bok oynardı bu kdar net. Bülent Korkmaz zamanını araştırın bülent takımdan kovuluyordu.

ahmetin verdigi ornek milli maca kadar olan bolumden, ne oluyorsa ondan sonra oluyor zaten. milli maca kadar var, milli macta kral sonra arda yok

İstediği yere istediği zaman gider kimseyede hesap vermek zorunda değil.

Riera 10 basar su haliyle bile..

son 2 sezondur memur gibi geziyordun Arda iyiki gittin inan bana..

vicdanin rahat olsun, bizimde vicanimiz rahatladi, sana yakismayan 10 numarayi giydin durdun, ondan sonrada Metin Oktayla, Hagiyle ayni siraya koyuldun daha ortada fol yok iken yumurta yok iken.. iyiki gittinde hem biz kurtulduk hem sen kurtuldun..

yabancilar gecen seneye kadar dislaniyordu renkdaslar farkindamisniz bilmiyorum? bunun tetikcisde arda beyefendiydi... taaa lincolnun 10 numara giydigi donemde basladi bunlar..

onun yaptigini bende yapiyor felan diye demec vermeler..

Metin Oktayla, Haginin vicdaninida rahatladi artik o numarayi sirtindan cikardin ya..

Üst Alt