Arda Turan Yerden Göğe programındaydı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Yerden Göğe programındaydı

Cevap: Arda Turan Bu Akşam Yerden Göğe’de

bune ya virgül bile koymuyolar yoruldum izlemekten susmuyolar arda nasıl katlanıyorrr zevkli biir program olsa dk başı reklam verir

arda abi programlara katilmak istiyosan beyaz showa falan katil...bu program ne böyle ya :D

futbolcu olarak en baba Galatasarayli Sabri Sarioglu bu gercegi , bu aksam bir kez daha anladim

Cevap: Arda Turan Yerden Göğe programındaydı

Program bitince kanali degistirdim basim agrimis..car car car ne konustuklari belli degil. bu nasil program??

Kafamı şişirdiler yahu,herkes aynı anda konuşuyor.Nasıl bir programmış böyle.Umarım arda bu tür programlara bir daha katılmaz.:SS:

Programın saçma sapan bir program olduğunu biliyordum da bu saçmalıkta sırf Arda neler yapacak onu merak ettiğimden izledim.

İzlenimlerim;

-Berna Laçin Arda gibi bir değerleri olmadığı için bir fenerbahçelinin nasıl kompleks içinde yüzdüğünün resmiydi.

-Rasim Ozan Kütahyalı show maksadıyla mı Arda'yı bu kadar savundu, ona laf edenlere meydan okudu bilemiyorum ama yer yer güzel konuştu ve Galatasaraylılığına da laf etmeyeceğim.

-Diğer teyzemiz zaten menapoz hallerinde belli ki Allah yardımcısı olsun.

-Saçma sapan anket soruları da programa damgasını vurdu mu? Vurdu.

Hele David Beckham-Victoria Beckham çifti gibi çift olabilicekler mi sorusu leşin ötesindeydi.

Gelelim kaptanımız Arda Turan'a..

Kendisi iyi niyetinden sırf fenerlilerden de fazla tepki görmemek adına yani antipati oluşturmamak adına biraz milli oyunculuğunun kimliğinde konuştu bana göre.

Profesyonellik çizgisinde de Allah nasip etmesin ama hayat neler gösterir bilinmez dedi fenere gitmesi için, ama yine de bunun daha da farklı versiyonunu savunur şekilde ankette fenere asla gitmezin daha önde olması gerektiğini de belirtti.

Fakat ben yine de bilgisayar ortamında Metin Oktay'ın yanına fotoğrafları ayarlanan sembol ismimizden daha keskin cevaplar beklerdim bu konuda.

Allah göstermesin ama fakir fukara da olsam bana o fener formasını ne yapsalar giydiremezler Ardacım, mevzu bana göre budur.

İnşallah aslında sence de tamamiyle öyledir..

[video=youtube;gg_QWDJEMAs]https://www.youtube.com/watch?v=gg_QWDJEMAs[/video]

[video=youtube;jWkGvtAiMzM]https://www.youtube.com/watch?v=jWkGvtAiMzM[/video]

ardanın spor programı dışında bi programa katılacağını düşünsem bu programda içindekilerde en son gelir aklıma :S

"Yerden göge kadar haklısın" lafını artık "ne saçmalıyon lan sen" anlamında kullanıcam. :)

10-15 dakika bile izlemeye insan zor dayanır. Çok saçma sorular çok gereksiz konuşmalar var.

Kimse kusura bakmasın Arda böylesine sorunlu geçen bir senenin ardından hala çıkıp böyle lakayt bir programda yok Fenere gitmem demedim,yok kulüpten anlayış bekliyorum vsvs derse bu ülkede çatır çatır konuşulurda,çatır çatır eleştrilir de.

Artık sus Arda,lütfen sus.

Fakat ben yine de bilgisayar ortamında Metin Oktay'ın yanına fotoğrafları ayarlanan sembol ismimizden daha keskin cevaplar beklerdim bu konuda.

Allah göstermesin ama fakir fukara da olsam bana o fener formasını ne yapsalar giydiremezler Ardacım, mevzu bana göre budur.

İnşallah aslında sence de tamamiyle öyledir..

.

benim çıkardığım burdan arda da hafif bir emre belözoğlu havası var bizden gittiği an avrupaya dönüşü bize olmayabilir! inş yanılırım..

Üst Alt