Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
acaip şekilde maneviyat duygusundayım Arda için ... Yaptıklarını hiç tasvip etmiyorum ... Ama gerçekten Galatasaraylı oldugunu yakınen biliyorum ... Dönmesini istiyorum tabikide İMPARATOR2UN GÖNÜL RIZASI VARSA ... ÇAMURLU 66 FORMANIN HAKKINI VERECEGİNE İNANIYORUM .

Hep bu anı bekledik. Baba ile oğul arasında küslük olmazdı. Yine yeniden Arda Turan Galatasarayda

D_Inoh4W4AAqu4k.jpg

''Adam'' dediğinde önce gurur olacak...Galatasaray camiası hemen bütün birimleriyle dışlamış, yok saymış olduğu halde hala yamanmaya çalışıyor, sonradan görüp de hazmedememiş, ilgi budalası, mafya bozuntusu hergele!...

Yediği herzelerden pişmanlık duyduğuna dair tek kelimesine rastlamadım. Yine boktan bir ortama girip benzer kepazelikler sergileyeceği garanti gibi bir şey...

Bu futbolcu eskisi hakkında yazmaktan sıkıldım. Kendisi gönülden Galatasaraylı olabilir, bu formayı yeniden giymekten büyük mutluluk duyacağından şüphem de yok ama bunlar beni ilgilendirmiyor. Sportif katkı vermesi imkansıza yakın, böylesine iflah olmaz defolara sahip biriyle niye meşgul olsun ki koskoca Galatasaray kulübü?...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt