Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barcelona kıçına tekmeyi bastığı günden beri dönen milyonlarca uydurma haberden bir tanesi. Reklam. Parayla yazılmış. Ciddiye almayın!

261220151945163551208.jpg

Arda olayında tüm yorumlar duygusal biri çıkıyor diyor bu hain ne işi var diğeri çıkıyor 66arda para kazandırdı yanlışı yok dönsün diyor.
E kimse de demiyor ki bu heriwin topa vuracak hali var mı? Ptt seviyesi topçu olduğundan bahseden yok. Biri de çıkıp Burak'la kıyaslamış yukarıda hey Allah'ım ya maçları da hiç izlemiyorlar belli.

01 : 05

Arda'da ki değişim aynen böyle olacak gelirse onun şuan amacı yok

Hemen yıllık 3.5 milyon €'dan 4 yıllık sözleşme akabinde S.İnan'ın sözleşme uzatılması.

Çok heyecanlandım.

Nzonzi ve Lemina gibi aidiyet duygusu olmayan kiralık adamlardansa, Selçuk ve Arda gibi adam gibi adamları bu forma altında görmekten mutluluk duyarım.

Emre Belezoğlu oynayabiliyorsa Selçuk ve Arda da 40’a kadar oynar. Zaten ikisi de futbola 29-30 yaşında ara verdikleri için şu an gerçek yaşları 29 sayılır. Yani en verimli dönemleri! Senelik 5 milyon Euro’dan hemen imzalar atılsın.

Bosuna üzüyorsunuz kendinizi,çoktan geldi bile. Ben takmıyorum artık. Oynarsa hersey unutulur ki zor oynamasi,oynamazsa da tamamen yok olur

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt