Arda Turan Yuvaya mı Dönüyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vallah terimden ozur dilerse gelsin. Herhangi bi boklukta birakin Terimi Taraftir giber bunu. Terimin arkasinda herkes cunku. Kiralayin gelsin, eger Terimden özür dilerde

Ben Arda' nın da Galatasaray' da oynamak istediğini düşünmüyorum, eğer isteseydi onun tıynetindeki bir insan çoktan kameraları da yanına alıp Fatih Terim' in elini öpmeye koşmuştu.

1284081.jpg

Ahmet Bulut belli ki Arda’yı piyasalarda tekrar canlandırma peşinde. Şöyle bir beklentisi olabilir; beşiktaş ve bizle adını çıkartıyor ki aziz başkan nası kaptım ama demek için gaza gelsin ve güzel bir fiyat çeksin. Arda’nın gelmesindense böyle bir senaryoya inanmak istiyorum şahsen.

ardanın tinercilerle fingirdeyip bizi kıskandırma çabasını mı izledik acaba geçen günlerde. maksat kendini tekrar kıymete bindirmek

Hiç bir şekilde gelmesin bu herif.İsterse Terimin ayaklarını öpsün.Şimdi iyi olur 5 6 hafta sonra Terimden özür diledim karizmam gitti diye takımda çıban başı olmaya başlar.Takım için son derece tehlikeli bir virüstür bu koca kafa.Yallah beşiktaşa lan.

Üst Alt