Arda Turan: "Zenginlikleriyle, tanıdıklarıyla TFF yönetimi olurlarsa, futbolu bilmeyen 3. sınıf kişilerle devam ederler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Zenginlikleriyle, tanıdıklarıyla TFF yönetimi olurlarsa, futbolu bilmeyen 3. sınıf kişilerle devam ederler"

1621110516680.png

Arda Turan: "Bazen yönetenlerle bizim bir farkımız var, biz futbolu nasıl geliştirebiliriz diye bakıyoruz. Onların birçoğu, sezon içinde cezalar veriyor. Zenginlikleriyle, tanıdıklarıyla TFF yönetimi olurlarsa, futbolu bilmeyen 3. sınıf kişilerle devam ederler."

Arda Turan: "Türk futbolu da böyle olmaya devam eder. Ocak ayında Avrupa'da olamayız. TFF hakkında konuşmak istemiyorum, kimi Fatih Terim kimi de Galatasaray düşmanı. Kimi zamanında Arda'ya söylemediği şeyleri arkadan dolanarak telefondan yapıyor."

Arda Turan: "Galatasaray bunlarla yıkılmaz."

Arda Turan: "Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'ne götürmek için elimizden geleni yapacağız."

Ya bi mikserlik yapma ya. Yoruldum artik senden. Sampiyon olsaydık herşey toz pembe olurdu ama. Agzimizdan gık çıkmazdı. Eger ciddiysek her gun haykiracagiz TFFden adam olmayacağını. TFFde calisanlarin futbola uzak olduğunu. Yoruldum hep ayni terane. TFF boyleyse bizim takim neydi bu sene? Geçelim lutfen

Nihat abinle birlikte referandumda evet propogandası yaparken iyiydi değil mi? Şimdi zırlama. Git Acun abine de mamanı versin.

Ya romantizm yapma şimdi Galatasaray bunlarla yıkılmaz falan, biz başka taraftarlara benzemeyiz yemiyoruz bunları.
Madem futbolu biliyorsun hocana söyleseydin akbaba'yı oynatmasaydı
Madem futboldan anlıyorsun o bitik halinle el freni olduğunu bile bile oynamasaydın.
Bizi böyle uyutamazsınız ya gerçekten diyorum bak.Galatasarayın sadakati başarı gelmeyince biter. Böyle acımasız bir taraftarız böyle bir camiayız biz. Böyle böyle Galatasaray olduk zaten. Ne zaman ki burası camia çocuklarını doldurdu başarısızlığa tahammül etti o zaman biz yıkıldık işte o zaman averajla verdik O yüzden yemiyoruz bunları anladın mı?Çünkü sen de zamanında gittin terimde gitti başkanlar da gidecek, hepiniz gidiyorsunuz enkaz gariban taraftarlara kalıyor.

Üst Alt