# Arda Turan - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maaşı düşük olursa gelebilir yaw bahsettiğiniz olumsuzluklar gerçekleşirse kıçına tekmeyi vururuz oynarsa da hem kendi kazanır hem biz fener trnin en karaktersiz topçusu emreyi idöl yapıyo biz bunumu idare edemeyeceğiz

Sporcunu zeki çevik ve ahlaklısı ideal olandır değil mi!

Zeki değil zira zeki olsa yanındaki adamları çok dikkatli seçerdi

Çevik değil göbeğini içeri çektiği fotoğrafları servis ediyor instagramdan

Ahlak olayına yorum yapmayayım. Popçuyla yaşadıkları yeter. Hastanede silah sıkması yeter.

Sporcunu zeki çevik ve ahlaklısı ideal olandır değil mi!

Zeki değil zira zeki olsa yanındaki adamları çok dikkatli seçerdi

Çevik değil göbeğini içeri çektiği fotoğrafları servis ediyor instagramdan

Ahlak olayına yorum yapmayayım. Popçuyla yaşadıkları yeter. Hastanede silah sıkması yeter.

Turkiyede oylesi tutmuyor sayin koc. Ataturkun o soylemi yasadigi donemi kapsar.

Artik cirkef ahlaksiz vs olmak gerekiyor.

Zeka konusunda yaniliyor olabilirsin. Ben cok zeki oldugunu dusunuyorum

Bu çocuk çok sağlam bir Galatasaraylı. Gençliğinde herkesin yapacağı türden bir takım hatalar yaptı diye çarmıha germekten çekinmiyor bazı taraftarlar.
Ben açıkçası çok takmıyorum öfkeli ergenleri. Sizde takmayın.
Galatasaray tarihi açısından Fatih Terim Hagi Metin Oktay neyse Arda odur.
Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığı ve ülkesini çok sevdiği için algı operasyonlarıyla iftiralarla bitirmeye çalıştıkça biz Ardamızın yanında olucaz.

Bu çocuk çok sağlam bir Galatasaraylı. Gençliğinde herkesin yapacağı türden bir takım hatalar yaptı diye çarmıha germekten çekinmiyor bazı taraftarlar.
Ben açıkçası çok takmıyorum öfkeli ergenleri. Sizde takmayın.
Galatasaray tarihi açısından Fatih Terim Hagi Metin Oktay neyse Arda odur.
Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığı ve ülkesini çok sevdiği için algı operasyonlarıyla iftiralarla bitirmeye çalıştıkça biz Ardamızın yanında olucaz.
YozgatFB'yi buldum renktaslar.

kus yemi atsin biri suna

Arda Turan'i istiyen Galatasarayli degildir, bu kadar net.

Hikmet Kaya

yüzüme söylesen bu lafı, ağzını yüzünü severdim okşardım emin ol, klavye delikanlılığından başka bir haltınız yok.

Arda'yı savunan da seven de galatasaray'ın hainidir, yavşaktır bu net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt