# Arda Turan - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basaksehir'in gol sevinci

EKAg1RNXkAIOrdP

Screenshot_20191123-121944_Gallery.jpg

Bu adama çok değer verdik çok sevdik. Herşeyi kendi etti kendi buldu. Bu takıma kimler geldi tepki vermedik varsın arda da gelsin ama hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Sıradan bir oyuncudan farkı yok şuan benim için

Videoda anlattıkları doğruysa, başakşehire transfer sürecinde kendisinin bir suçu yok gibi gözüküyor. anlattığı doğruysa tabi bunu doğru varsayarak yorum yapacaksak dönemin galatasaray yönetimi kabahatlı. ardaya karşı bir sevgim yok. medyatik kişiliği nedeniyle de bize zararı ola(bileceği) sebebiyle transferine sıcak bakmam. ardaya vurulacaksa "Galatasarayın teklifi komikti" argümanı ile vurulması doğru olmaz. eğer anlattıkları doğruysa diye tekrar belirtelim. sevmiyoruz diye de adama haksızlık yapmaya lüzum yok

Eğer bir plan organizasyon olmadan içinden gelerek yaptıysa kendisini kutlarım özür dilemek erdemdir. Kendi kariyerini çok baltaladı bu durum ama buda kendi sorunu yapacak bişey yok.

bu saatten sonra 27 yaş üstü futbolcu getiren GALATASARAY'ın düşmanı ve hainidir.
Futbolu huzurevinde mi oynatacaksınız?
İstiyorsa gitsin spor kurslarına teknik adam,antrenörlük,gözlemcilik vs. kurslarını bitirsin gelsin.
yaşlı futbolcu getirmek istiyorsanız önce babel,mariano,selcuk,donk,nagatomo nun yerlerine genç oyuncu bulun.
Daha Muslera,Falcao,Adem Büyük'ü saymadım bile.
Formsuz yada sabotajçı Feghouli ve Belhanda yı kimsenin almayacağını ve Tarık Çamdal gibi yatarak para alacaklarını düşünürsek, bunlara babel,falcao da eklenirse bu sene iflas bayrağını çekeriz.

Geldiği gün yalayacak üyeler tanıyorum severler selçuk-arda türevlerini. Sevmedikleri adam da 10 top kurtarıp bir tane kurtaramayan ama sezonda 1 mac ortalaması olan selcukla aynı parayı alip 5 şampiyonluğu olan kaleciye kin kusan tipler onlar

##Hemen bir portekizli hoca##

Galatasaray'a bir yanlışı yok Arda'nın hocamıza vardı oda tatlıya bağlandı

Şu saatten sonra gelirse bize desteklemek düşer

Düşmez.

Arda bana değil Türk milletine ayıp etti denildikten sonra af edilmesi de bence Terim’in o söyleminin samimiyetine gölge düşürmüştür.

Ayrıca normalde hapis yatacak eylemler içinde bulunup adaletin göreceliliğinden ve medyatik bir şahıs olmasından ötürü yırtan birinin de etik olarak artık bu camia da yeri yok.

Bu konu ciddi bir konu. Terim de dahil olmak üzere herkesi aşar. Tarihimize de uygun düşmez.

Bazı şeylerin bedeli ömürlük olmalı.

Bu yanar döneri isteyenler kendilerine benzettiklerinden istiyorlar sanırım futbol oynamıyor zaten yıllardır istedikleri şey karaktersizliği herhalde kankisiyle pasta kesip başarıdan başarıya koşarlar.

Bedavaya bile gelmemli. Adam en son ne zaman bizim seviyemizde performans gösterdi? Yas olacak 33 ve Basaksehirde bile fazla forma sansi bulamiyor. Öyle adami alip ne yapacagiz?

Hele dünkü aciklamalardan sonra Ardayi getirmek resmen rezillik olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt