# Arda Turan - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bir Galatasaray'lı olabilir ama iyi bir insan olduğunu düşünmüyorum. Gelirse 3 yıl futbol oynamamış 33 yaşında bir oyuncu olarak faydası olmayacağı gibi, takımı karıştırma potansiyeli de var. Fatih Terim'in elini öpmesi ve özür dilemesi olumlu bir hareket ama her el öpene iş vereceksek çekeceğimiz var demektir.

İyi bir Galatasaray'lı olabilir ama iyi bir insan olduğunu düşünmüyorum. Gelirse 3 yıl futbol oynamamış 33 yaşında bir oyuncu olarak faydası olmayacağı gibi, takımı karıştırma potansiyeli de var. Fatih Terim'in elini öpmesi ve özür dilemesi olumlu bir hareket ama her el öpene iş vereceksek çekeceğimiz var demektir.
Buyuk ihtimalle sen adamsin, sen kralsin, seninle gonul bagizmiz var denecek ve butun transfer donemi ismi gecip en son yine alinmayacak. Bu saatten sonra arda'nin ustunde durmaya da gerek yok zaten.

Takıma liderlik yapıp Galatasaray ruhunu diğer futbolculara aktaracak bir yerli oyuncu eksikliği yaşayan sarı kırmızılı takımda bu rol için en uygun ismin Arda olduğu dile getiriliyor.

(y)

Geldiği gün yalayacak üyeler tanıyorum severler selçuk-arda türevlerini. Sevmedikleri adam da 10 top kurtarıp bir tane kurtaramayan ama sezonda 1 mac ortalaması olan selcukla aynı parayı alip 5 şampiyonluğu olan kaleciye kin kusan tipler onlar

##Hemen bir portekizli hoca##
Dedik ama dimi sorsan bunlar galatasarayı düşünenler biz düşünmeyen hain ve dusmaniz

##Hemen bir portekizli hoca##

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt