Arda Turan’dan Büyük Fedakarlık! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’dan Büyük Fedakarlık!

66 numaralı o altyapıdan yeni çıkan oyuncumuzu ne çok severdik.

Bu adamı tanımıyorum, tanımak da istemiyorum.

Nerden nereye. Düşünsenize; sevdiğin, gönül verdiğin kulüpte yıldız haline gelmiş, şampiyonluk yaşamış ve genç yaşta kaptan olmuşsun. Avrupa kulüplerinin dikkatini genç yaşta çekmişsin. Sonunda kulübüne para kazandırıp, Avrupa'nın yolunu tutmuşsun. Gittiğin yerde de sevilmiş, başarılı olmuşsun. Hatta adına kitap bile yazılmış. Sonunda tüm bu başarılarının mükafatı olarak Barcelona'ya kadar yükselmişsin. Peki ya sonuç? Bu kadar başarı, şöhret ve pohpohlamayı kaldıramadı, kibrine yenik düştü. Bir zamanlar onu bağrına basan Galatasaray taraftarının nefreti haline geldi.

Maaşında indirime gidip beni alın para önemli değil mesajı veriyor. :berkan: Para almadan oynayacak olsan bile bu kulüpten içeri adımını atamayacaksın artık.

Korkunç para alıyordu haketmeden 4.5 milyon euro biliyorum yarısı bile 2.25 yapar ki ardayı izledim 3 hafta o parayı da haketmiyor. Çocuğu oldu olgunlaştı artık kendini futbola verip saçma hareketleri bıraksın. Bizde bu maaş indirimini Selçuk kesin yapmalıydı sessizce bitirdi sözleşmeyi. 500 bin Lik katkı verip 3.5 aldı 2 yıldır sorsan büyük Galatasaraylıyım der. Pehhh

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt