Arda Turan’dan Prim Kavgası İddialarına Cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’dan Prim Kavgası İddialarına Cevap!

arda-turan-1251512.jpg

Sosyal medyadaki hesabından “Parayla pulla işimiz olmaz” diyen 29 yaşındaki futbolcu, ülkesi için mücadele etmeye devam edeceğini söyledi.

İşte Arda Turan’ın mesajı:

“Biz, çocuklarını en güzel şekilde büyütmek için iki işte günde 18 saat çalışmış bir babanın evladıyız. Babam bilir ki benim adım bu dünyada parayla, pulla aynı cümlede geçmez. Ve ben inanırım ki babam benim kalbimi bildikçe, bu dünyada başka şeye ihtiyacım yoktur. Babalar Günün kutlu olsun, benim emekçi kahramanım. Unutma ki doğruların elbet bir gün gün yüzüne çıkmak gibi bir alışkanlığı vardır. Hele bir zamanı gelsin… #ülkemiçin #bayrağımiçin son saniyeye kadar mücadeleye devam önce???”

dün yazdığım gibi Allah,kitap.bayrak,vatan edebiyatıyla kendini kurtarmaya çalışıyor çakal herif ama yemezler.

Arda Arnavutluk kazandı

Çimlerde yürüyüş yapmaktan kaleye gidemiyorsunuz çekleri iki farkla yeninde görelim

Geçin bu mesajları pek kimse yemiyor artık

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Deli gibi para kazaniyonuz onun üzerinden savunma yapmayın anasini satayim ya.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iyice antipatikleşti hıyar ağası.

Umarım bize dönmez 32-33'den sonra, hiç çekilmez bu kocagötlü.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Baban gibi günde 18 saat çalışan bi işçi parayla işim olmaz desin de sahada 30 dakka çalışmayan sen konuşma be kocagot

D5803 cihazımdan gönderildi

Üst Alt